دوستی ها

خلاصه قسمت 44 سریال ترکی علیرضا (Ariza) | دوبله فارسی و زیرنویس

کانال تلگرام دوستی ها بروزترین مطالب در کانال تلگرام
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
لطفا یک افزونه تاریخ نصب کنید.
قسمت 44 سریال ترکی علیرضا

مطالعه خلاصه قسمت 44 سریال ترکی علیرضا

برای مطالعه سایر مطالب به صفحه اصلی دوستی ها مراجعه کنید و روی لینک کلیک کنید

حشمت به دیگر اعضای کنسرسیوم می گوید این که بوراک با نوومان همکاری میکرده را ثابت خواهد کرد تا بالاخره حساب کارش را کف دستش بگذارند.
شب علیرضا خسته و ناراحت به خانه می رود و در آغوش مادرش اشک می ریزد و می گوید: «من باید از همه کسایی که دوسشون دارم فاصله بگیرم مامان. من باعث مرگ اطرافیانم میشم. » رقیه او را در آغوش می گیرد و سعی می کند آرامش کند.
شب فواد دیرتر از بقیه به بیمارستان می رود تا از حال هالیده باخبر بشود. او به عنوان تهدید به حشمت می گوید: «همه کسایی که به جای دوستی با من دشمنی با من رو انتخاب کردن همیشه باختن حشمت خان. »
هالیده در رویایش علیرضا را می بیند که کنارش خوابیده و به او خیره شده اما وقتی به هوش می آید علیرضا کنارش نیست و غصه می خورد. کمی بعد هالیده مرخص می شود و از این که علیرضا حتی از دور هم مراقب او نیست ناراحت می شود..
علیرضا بالای سر بوراک که در جایی زندانی اش کرده می رود. علیرضا به بوراک می گوید: «تا شب صبر کن. دیگه خط پایانته. » بوراک با پررویی می گوید: «من ایستگاه آخر پیاده میشم! » و بعد می گوید: «تو خودتو ناراحت نکن من هرکاری میکنم به خاطر هالیده م میکنم. » علیرضا حرص می خورد و می گوید: «تنها حسی که هالیده نسبت به تو داشت حس ترحم بود که حالا تبدیل به نفرت شده. » و بعد می گوید: «بگذریم. نوبت اینه به تک تک کارایی که کردی اعتراف کنی. » بوراک بالاخره به حرف می آید و می گوید: «آره من با نوومان همکاری کردم اما به خاطر حفاظت کنسرسیوم از دست تو بود… تو یه ویروسی که وارد سیستم ما شدی. » علیرضا به او دستور می دهد تا همین حرف ها را مقابل روسا هم بزند. بوراک زیر خنده میزند و می گوید: «هرکاری میخوای بکن من تسلیم نمیشم! » علیرضا با خشم بنزین را روی او خالی می کند و فندک را روشن می کند. بوراک از ترس جانش قبول می کند هرچه می گوید را انجام بدهد.
حسن از رفتارهای عجیب راسیم و فاتح می فهمد مشغول یک کارهایی هستند و به همین خاطر رامچو را می فرستد تا تعقیبشان کند و سر از کارشان در بیاورد.
قبل از این که علیرضا بوراک را به سمت کنسرسیوم ببرد، از فرید می خواهد همراهش نیاید تا اگر زنده نماند ادامه راه با او باشد.
وقتی علیرضا بوراک را دست بسته به سمت فواد و اعضا پرت می کند، فواد به دفاع از پسرش از علیرضا می خواهد حد خودش را بداند که بوراک به هر همکاری که با نوومان کرده اعتراف می کند. فواد حتی نمی تواند جلوی او را بگیرد. حشمت می گوید طبق قوانین حالا باید بوراک را مجازات کنند. همه موافق هستند. فواد می گوید: «نمیشه از گناهی که بوراک کرده چشم پوشید. فقط یک روز بهم مهلت بدین تا فردا مجازاتش کنیم. » حشمت و بقیه قبول می کنند. فواد هم بوراک را در انباری خانه زندانی می کند.
علیرضا از دلتنگی زیاد به هالیده زنگ میزند اما هالیده با بغض و عصبانیت می گوید: «چرا زنگ زدی؟ مگه تو نخواستی از هم جدا شیم؟ نمیفهمی که وقتی کنارم نیستی من نمیتونم خوب باشم؟ » و گوشی را قطع می کند.
رامچو به گوش حسن می رساند که راسیم و فاتح به قمارخانه رفتند. حسن هم این موضوع را به گوش علیرضا می رساند.
میتات به ملک می گوید که فواد هرگز اجازه نمیدهد مرگ بوراک صادر بشود اما او هم نقشه هایی در سر دارد. شبانه فواد با میتات قرار می گذارد و از او می خواهد برای کمک به بوراک همراهش باشد. میتات هم قبول می کند.

پایان قسمت 44 سریال ترکی علیرضا

برای مطالعه قسمت 45 سریال ترکی علیرضا کلیک کنید.

برای مطالعه همه قسمت های سریال ترکی علیرضا کلیک کنید.

برای مطالعه سایر مطالب به صفحه اصلی دوستی ها مراجعه کنید و روی لینک کلیک کنید.

امیدواریم از مطالعه این قسمت لذت برده باشید. برای حمایت از رسانه دوستی ها عضو کانال تلگرامی dustyha.ir@ شوید و لینک پست را برای دوستانتان ارسال کنید.

11,075 بازدید مشاهده
دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی : 173
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.


کانال تلگرام دوستی ها اینستـاگـرام دوستی ها
سنتر دانلود
دانلود سریال ترکیه
فردیس دانلود
مشکی مدیا
مووی لند
سایت نارفیق
ایوا فیلم
سون مدیا
مدیا دانلود 98
دانلود فیلم 1448
الو سریال