دوستی ها

خلاصه قسمت 42 سریال ترکی علیرضا (Ariza) | دوبله فارسی و زیرنویس

کانال تلگرام دوستی ها بروزترین مطالب در کانال تلگرام
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
لطفا یک افزونه تاریخ نصب کنید.
قسمت 42 سریال ترکی علیرضا

مطالعه خلاصه قسمت 42 سریال ترکی علیرضا

برای مطالعه سایر مطالب به صفحه اصلی دوستی ها مراجعه کنید و روی لینک کلیک کنید

فرید به خواست علیرضا در به در بوراک را دنبال می کند تا بتوانند ردی از او بگیرند. انها انبار جایی که نوومان جنس هایش را آنجا نگه میدارد پیدا می کنند و وقتی این به گوش نوومان می رسد با عصبانیت به بوراک زنگ میزند و می گوید که باید هرچه زودتر برایش پول بفرستد وگرنه به باباهای مافیا همه چیز را مو به مو لو میدهد. بوراک برای این که به خطر نیفتد، فکرت را با ساک پر از پول می فرستد تا به جای مقرر برود و دهن نوومان را بندد.
صبح علیرضا به مادر و خواهرش می گوید که از هالیده جدا شده اند و هردو تعجب کرده و جا می خورند.
وقتی بوراک و فیکرت برای خوردن صبحانه به محله میروند، آدم های محله به انها روی خوش نشان نمیدهند و حتی از دادن خدمات به آنها شانه خالی می کنند. همان موقع مرت با بوراک فیکرت جلوی خانه شان روبرو می شود و با عصبانیت به سمتشان می رود و از انها می خواهد محله شان را ترک کنند که بوراک با سر محکم به صورت مرت می زند. رقیه انقدر عصبانی می شود که یقه بوراک را می گیرد و با عصبانیت او را هل می دهد و می گوید: «از اینجا گم شین برین! » او مرت را برای بخیه زدن پیش هالیده میبرد.
حشمت سراغ فواد می رود و به او می گوید که خوب میداند برای محافظت از بوراک، همان شبی که علیرضا نوومان را گیر انداخته به او حمله کرده است! فواد که عصبانی می گوید: «این اتهام خیلی بزرگیه حشمت! » حشمت با جدیت می گوید: «اتهام خیلی بزرگیه و منم ثابتش میکنم. »
فرید فکرت را تعقیب می کند و جایی که او ساک پر از پول را می گذارد تا نوومان بعدا آن را بردارد پیدا می کند و ساک را بدون این که کسی متوجه بشود برمیدارد. وقتی نوومان ساکی که باید بوراک برایش میفرستاد را برمیدارد و می بیند داخل آن با کاغذهای باطله پر شده خشمگین می شود و تصمیم می گیرد حساب بوراک را برسد.
دریا تصمیم می گیرد پیش بوراک برود. بوراک سعی می کند او را دست به سر کند اما نمی تواند. وقتی ملک می فهمد دریا قصد دارد پیش بوراک برود با عصبانیت در را به رویش قفل می کند تا مانعش بشود که دریا می گوید: «بچه ای که تو شکممه رو میخوای چیکار کنی؟! من به خاطر همین ازدواج با بوراک رو قبول کردم. » ملک شوکه و ناراحت می شود و با حرص و ناراحتی سراغ حشمت می رود و گوشی اش را مقابل او می گذارد و می گوید: «اومدم چیزیو نشونت بدم که مرهم زخم های گذشته شت میشه… »
وقتی علیرضا به کلینیک هالیده می رود تا به مرت سر بزند متوجه میشود هالیده کلینک را ترک کرده و دنبالش می رود. هالیده سراغ بوراک می رود و با عصبانیت از او می خواهد خانواده علیرضا و محله شان را راحت بگذارد که همان موقع نوومان برای حمله به بوراک آنجا می آید و به سمت بوراک شلیک می کند که گلوله هایش به هالیده برخورد می کند. همان موقع علیرضا هم از راه می رسد و بوراک و علیرضا هردو با نگرانی به سمت هالیده که روی زمین افتاده می روند…

پایان قسمت 42 سریال ترکی علیرضا

برای مطالعه قسمت 43 سریال ترکی علیرضا کلیک کنید.

برای مطالعه همه قسمت های سریال ترکی علیرضا کلیک کنید.

برای مطالعه سایر مطالب به صفحه اصلی دوستی ها مراجعه کنید و روی لینک کلیک کنید.

امیدواریم از مطالعه این قسمت لذت برده باشید. برای حمایت از رسانه دوستی ها عضو کانال تلگرامی dustyha.ir@ شوید و لینک پست را برای دوستانتان ارسال کنید.

1426 بازدید مشاهده
دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی : 173
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.


کانال تلگرام دوستی ها اینستـاگـرام دوستی ها
سنتر دانلود
دانلود سریال ترکیه
فردیس دانلود
مشکی مدیا
مووی لند
سایت نارفیق
ایوا فیلم
سون مدیا
مدیا دانلود 98
دانلود فیلم 1448
الو سریال