دوستی ها

خلاصه قسمت 39 سریال ترکی علیرضا (Ariza) | دوبله فارسی و زیرنویس

کانال تلگرام دوستی ها بروزترین مطالب در کانال تلگرام
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
لطفا یک افزونه تاریخ نصب کنید.
قسمت 39 سریال ترکی علیرضا

مطالعه خلاصه قسمت 39 سریال ترکی علیرضا

برای مطالعه سایر مطالب به صفحه اصلی دوستی ها مراجعه کنید و روی لینک کلیک کنید

علیرضا پیش هالیده می رود و به او می گوید که نگران و ناامید نباشد و همه چیز را به او بسپارد و می گوید: «تو هم قراره با بابات خوشبخت و شاد زندگیت رو بکنی و هم اینجا اسم خواهرم رو زنده نگه میداری. منم همیشه کنارت خواهم بود. » و لبخند میزند. هالیده مطمئن از او در آغوشش می گیرد.
اعضای کنسرسیوم علیرضا را به خاطر این که هنوز نتوانسته نوومان را گیر بیندازد سرزنش می کنند. علیرضا می گوید: «اگه بتونم آدم هایی که پشت نوومان بهشون گرم هست رو پیدا کنم مشکلی باقی نمیمونه. » شهموز می گوید: «نه تونستی احمد و ارول رو راضی کنی و نه میتونی با دشمن ها بجنگی! » علیرضا می گوید: «اگه تو این راه اعتمادی به من ندارین میتونین منو از این وظیفه ازل کنین! » فواد با جدیت می گوید: «این وظیفه به برکناری ختم نمیشه به مرگت ختم میشه! »
بعد از جلسه، علیرضا به فواد می گوید: «اگه مشکلی با من ندارین واسه چی شروع به تحقیق در موردم کردین؟! » فواد می گوید: «تو زیادی خودت رو مهم فرض کردی. من رد پای همه آدم هایی که برام کار میکنن رو دنبال میکنم. »
فیکرت به بوراک می گوید: «داداش بالاخره یکی دیگه هم پیدا شد که تورو اندازه من دوست داره… ببین دختره پاشده اومده تو این خونه برات غذا درست میکنه. » بوراک لبخند میزند و به آشپزخانه می رود که دریا آنجا مشغول است و موهای او را نوازش می کند و می گوید: «به خاطر من به اندازه کافی خودت رو اذیت کردی. لازم به این کارا نیست… » دریا جلو می رود و او را می بوسد…
شب رقیه به پسرش می گوید که اگر بخواهد به خاطر عشقش از انتقامش دست بردارد کسی از او ناراحت نمیشود. اما علیرضا می گوید هیچ چیزی نمی تواند او را از این راه منصرف کند.
صبح وقتی بوراک از خواب بیدار می شود و می بیند که دریا کنار دستش خوابیده، جا می خورد و معذب می شود. همان موقع مراد انجا می آید و به بوراک در مورد این که پدرشان از او خواسته برای ازدواج با فسون قراردادی امضا کند صحبت می کند. بوراک می گوید: «اگه قرار بود من با هالیده ازدواج کنم هر قراردادی جلوم میذاشتن امضا میکردم داداش. »
صبری به علیرضا خبر می دهد که ارول و احمد یاووز را تحت فشار گذاشته اند و باید فکری بکنند. کمی بعد یاووز به دیدن علیرضا می آید و علیرضا به او هشدار می دهد که ارول و احمد قصد دارند او را با انها سرشاخ کنند و بهتر است حواسش را جمع کند. این حرف به یاووز برمی خورد و می گوید: «من کسی هستم که با دوتا حرف خوب و وعده عالی گول بخورم؟! » و با عصبانیت آنجا را ترک می کند و به ارول زنگ میزند و می گوید: «من به جز آقا حشمت جلو کسی سرخم نمیکنم! » اما بوراک از این بابت خوشحال می شود چون قصد دارد نوومان را بفرستد که یاووز را بکشد تا همه فکر کنند در اصل علیرضا او را از میدان به در کرده!
فواد از ملک می خواهد به دیدنش بیاید تا در مورد میتات که چند روزی است خارج از شهر رفته و خبری از او نیست صحبت کنند. قبل از صحبتشان میتات از ملک می خواهد تا صدای فواد را ضبط کند که بداند پشت سرش چه می گوید. طولی نمی کشد، مراد که حساب مست کرده در حالی که فواد و ملک در حال صحبت هستند وارد اتاق می شود و به پدرش می گوید که باید با هم صحبت کنند. ملک از اتاق بیرون می رود تا آنها حرف هایشان را بزنند. مراد قرارداد ازدواج را جلوی فواد پاره می کند و با عصبانیت و بغض می گوید: «مشکل کاراییه که تو از ما خواستی! معلومه چیکار میکنی؟ داری با زنی که خواهرشو کشتی صحبت میکنی. منو مجبور کردی بهترین دوستم رو بکشم و بوراکو مجبور کردی مادر و برادرای دختری که دوست داره رو بکشه. تو بیشتر از این نمیتونی منو اذیت کنی… » و می رود. فواد خیلی عصبانی می شود. ملک به بهانه رفتن به دستشویی سراغ کیف و موبایلش می رود و با شنیدن حرف های مراد، شوکه شده و همانجا زیر گریه میزند.
نوومان منتظر دیدار با یاووز است تا او را بکشد اما علیرضا که از قبل قصد آنها را حدس زده خودش را به محل می رساند تا حساب نوومان را برساند. نوومان پا به فرار می گذارد اما با تیر علیرضا روی زمین می افتد. علیرضا بالای سرش می رود و از او می خواهد بگوید که پشت دست چه کسانی است؟ همان موقع افرادی با لباس ماموران ویژه، اسلحه هایشان را به سمت علیرضا می گیرند و از او می خواهند تسلیم بشود. علیرضا که جا خورده چاره ای جز این که تسلیم بشود ندارد.

پایان قسمت 39 سریال ترکی علیرضا

برای قسمت 40 سریال ترکی علیرضا کلیک کنید.

برای مطالعه همه قسمت های سریال ترکی علیرضا کلیک کنید.

برای مطالعه سایر مطالب به صفحه اصلی دوستی ها مراجعه کنید و روی لینک کلیک کنید.

امیدواریم از مطالعه این قسمت لذت برده باشید. برای حمایت از رسانه دوستی ها عضو کانال تلگرامی dustyha.ir@ شوید و لینک پست را برای دوستانتان ارسال کنید.

1295 بازدید مشاهده
دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی : 117
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.


کانال تلگرام دوستی ها اینستـاگـرام دوستی ها
سنتر دانلود
دانلود سریال ترکیه
فردیس دانلود
مشکی مدیا
مووی لند
سایت نارفیق
ایوا فیلم
سون مدیا
مدیا دانلود 98
دانلود فیلم 1448
الو سریال