دوستی ها

خلاصه قسمت 32 سریال ترکی علیرضا (Ariza) | دوبله فارسی و زیرنویس

کانال تلگرام دوستی ها بروزترین مطالب در کانال تلگرام
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
لطفا یک افزونه تاریخ نصب کنید.
قسمت 32 سریال ترکی علیرضا

مطالعه خلاصه قسمت 32 سریال ترکی علیرضا

برای مطالعه سایر مطالب به صفحه اصلی دوستی ها مراجعه کنید و روی لینک کلیک کنید

بوراک که نقشه ای در سر دارد، در حالی که وانمود می کند از مهمانی لذت میبرد، به دریا می گوید: «الانه که خوشگذرونی من شروع بشه. » از ان طرف نوومان و افرادش به دستور او به یکی از کامیون های حمل جنس شهموز حمله می کنند و جنس ها را می دزدند. بوراک دوباره به میز اعضا نزدیک می شود و این بار علیرضا بلند می شود و می گوید: «بیا تا بدرقه ت کنم! » و او را تا دم در راهی می کند و می گوید: «ِمواظب پشت سرت، روبروت، مردونگیت و قدم هات باش! »
بعد از مهمانی شهموز با عصبانیت در مورد دزدیدن جنس هایش صحبت می کند. فواد می گوید: «احمد و ارمن دو نفرن که به دعوت ما به این مهمونی نیومدن و امکان این که کار اون دوتا باشه خیلی زیاده! » علیرضا فورا ماموریت جدیدش را به عنوان پیدا کردن افرادی که سعی در خراب کردن اعتبار شهموز داشته اند، قبول می کند.
ملک دخترش دریا را به خاطر بی احترامی امروزش سرزنش می کند و می گوید: «تو حق نداری با آدم بازنده ای مثل بوراک بچرخی! » دریا می گوید: «تا یه هفته پیش اصرار میکردی باهاش ازدواج کنم! منم قرار نیست عقب بکشم! من به خاطر قدرت بوراک باهاش نیستم! مطمئن باش این منم که دست بوراک رو میگیرم و بلندش میکنم تا دوباره قدرتمند بشه. اون وقت تا آخر عمرش با من میمونه! » ملک می گوید: «باورم نمیشه که تو هنوزم به هالیده حسادت میکنی! » دریا کمی عصبی می شود و بعد می گوید: «منو با خودت اشتباه نگیر مامان. تو همیشه با حسادت به خواهرت زندگی کردی! ولی اینم خوب بدون من دختر توام! فکر میکنی چرا بابام هیچ وقت نمیتونه از تو دست بکشه؟! » ملک که از پس او برنمی آید سکوت می کند.
علیرضا شب، به خاطر هالیده تمام کلنیک جدیدش را به رنگ آبی که هالیده انتخاب کرده بود می کند تا خوشحالش کند. بعد هم همراه حسن سراغ احمد و ارول می روند. علیرضا درس حسابی به انها می دهد تا از این به بعد به او بی احترامی نکنند و به پایش بلند شوند و بعد تهدید می کند تا از این به بعد مثل بچه آدم به دعوت هایشان پاسخ بدهند! وقتی حسن می گوید: «مگه نیومدیم ببینیم دزدیدن جنسا کار ایناست یا نه؟ » علیرضا مطمئن می گوید: «اینا عرضه شو ندارن! » و این خبر را به گوش اعضا هم می رساند و قول می دهد پیدا کردن دزدها زیاد طول نکشد.
وقتی حشمت می فهمد که هالیده به خاطر علیرضا و به خواست او در شهر مانده و در محله آنها کلنیک باز کرده عصبانی می شود و با دیدن علیرضا به او می گوید: «بهت یه بار هشدار داده بودم! من خوب میدونم تو وارد چه بازی خطرناکی شدی و تو این راه هر چیزی ممکنه. ازت میخوام از هالیده فاصله بگیری تا اونو وارد این بازی نکنی! » علیرضا سکوت می کند.
هالیده با دیدن کلینکی که علیرضا خودش رنگ کرده حسابی خوشحال می شود. همان روز بوراک برای این که به علیرضا نزدیک باشد و مایه عذاب خانواده اش باشد در محله آنها خانه ای اجاره می کند. بعد هم برای پانسمان دستش پیش هالیده می رود و هالیده به عنوان پزشک فقط وظیفه اش را انجام میدهد و در آخر هم با عصبانیت از او می خواهد دیگر به آنجا نیاید.
بوراک پیش نوومان می رود و از او می خواهد تا مقابل کنسرسیوم قد علم کند و از چیزی نترسد و برای خراب کردن علیرضا هم در محله پخش کند که او جزو مافیا شده!

پایان قسمت 32 سریال ترکی علیرضا

برای مطالعه قسمت 33 سریال ترکی علیرضا کلیک کنید.

برای مطالعه همه قسمت های سریال ترکی علیرضا کلیک کنید.

برای مطالعه سایر مطالب به صفحه اصلی دوستی ها مراجعه کنید و روی لینک کلیک کنید.

امیدواریم از مطالعه این قسمت لذت برده باشید. برای حمایت از رسانه دوستی ها عضو کانال تلگرامی dustyha.ir@ شوید و لینک پست را برای دوستانتان ارسال کنید.

1529 بازدید مشاهده
دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی : 117
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.


کانال تلگرام دوستی ها اینستـاگـرام دوستی ها
سنتر دانلود
دانلود سریال ترکیه
فردیس دانلود
مشکی مدیا
مووی لند
سایت نارفیق
ایوا فیلم
سون مدیا
مدیا دانلود 98
دانلود فیلم 1448
الو سریال