دوستی ها

خلاصه قسمت 31 سریال ترکی علیرضا (Ariza) | دوبله فارسی و زیرنویس

کانال تلگرام دوستی ها بروزترین مطالب در کانال تلگرام
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
لطفا یک افزونه تاریخ نصب کنید.
قسمت 31 سریال ترکی علیرضا

مطالعه خلاصه قسمت 31 سریال ترکی علیرضا

برای مطالعه سایر مطالب به صفحه اصلی دوستی ها مراجعه کنید و روی لینک کلیک کنید

بوراک همراه فیکو خانه و خانواده اش را ترک می کند و تصمیم دارد عقب نکشد و خودش از اول همه چیز را شروع کند. او پیش نوومان می رود. نوومان و افرادش با دیدن او به سمتش اسلحه می گیرند و نوومان با خشم می گوید: «مرتیکه چطور روت شد بعد از این که قصد جون داداشمو کرده بودی بیای اینجا؟! » بوراک در کمال خونسردی می گوید: «اومدم با هم کار کنیم! نیت بدی ندارم. » و دست چپش را روی میز مقابل نوومان می گذارد و می گوید: «این دست داداشت رو زخمی کردم و همین باعث جنگ بینمون شد. خون در برابر خون! » و خودش به سمت دستش با اسلحه شلیک می کند و در حالی که به زور جلوی خودش را می گیرد که از درد فریاد نکشد می گوید: «بگو برامون چای بیارن بشینیم صحبت کنیم! »
فواد علیرضا را پیش خود می برد و به او می گوید: «تو دیگه یه آدم تنها یا یه شخص نیستی. تو باید وقتی ما داریم تجارت بین المللی رو گسترش میدیم به جای ما به جهانمون سر و سامون بدی. اگه یه دعوایی تو خیابون در گرفت این تویی که باید آرامش رو برقرار کنی که موازنه بهم نخورده. و هروقت کسی که برای ما کار میکنه گرفتار بشه باید بهش کمک کنی… مهمونی امشب به دو دلیل برای ما مهمه، هم این که به بقیه نشون بدیم دشمنون جابر رو از سر راه برداشتیم و هم معرفی تو به عنوان شمشیر گروه! »
هالیده حال دریا را می پرسد. دریا کلافه و عصبانی می گوید: «چرا این کارو کردی و به خاطر نجات جون علیرضا از بوراک استفاده کردِی؟ » هالیده می گوید: «به خاطر جون کسی که دوستش دارم مجبور بودم. در ثانی علیرضا کسیه که نجاتت داده دریا! » دریا با جدیت می گوید: «فقط از بوراک فاصله بگیر!! »
مظفر حسابی به علیرضا افتخار می کند اما او را از اتفاقاتی که بعد از این خواهد افتاد مطلع می کند تا آمادگی داشته باشد و پا پس نکشد.
میتات به خانه ی حشمت آمده تا ملک را که با او قهر کرده به خانه برگرداند اما ملک به او می گوید: «برای اولین بار دخترم رو از پیشم دزدیدن و پدرش نتونست نجاتش بده! من با تو کاری ندارم! » و میتات را پی کارش می فرستد.
هالیده به همراه رقیه خانم از محله، خانه ی قدیمی و مناسبی را برای کلینیکش اجاره می کند. علیرضا قول میدهد تا همراه هالیده دیوارهای آنجا را رنگ کنند.
مراد و فسون پیش هم هستند که صبح زود فواد وارد می شود و به مراد می گوید که حدس میزند همه اینها نقشه علیرضا بوده تا بوراک را حذف کند و به خاطر برادرش هم که شده باید از آشنای علیرضا اطلاعات کسب کند. مراد که خوب می فهمد منظور پدرش فسون است، مخالفت می کند اما فواد می گوید: «به خاطر داداشت باید هرکاری کنی.. »
شب برای مهمانی بزرگ اعضا، همه جمع می شوند. علیرضا با دیدن زیبایی هالیده در لباس سفید، به او می گوید: «زیباترین زنی هستی که به عمرم دیدم. » هالیده هم لبخند میزند.. کمی بعد بوراک قصد وارد شدن را دارد اما رفقی به او این اجازه را نمیدهد که دریا جلو می رود و می گوید بوراک مهمان او است. وقتی آنها دست در بازوی هم وارد مهمانی می شوند، همه با خشم به بوراک خیره می شوند. بوراک به سمت میز آنها می رود و با کنایه مهمانی بزرگشان را تبریک می گوید. بعد هم از گوشه ای آنها را زیر نظر میگیرد. وقتی فواد علیرضا را به عنوان شمشیر جدید گروه معرفی می کند و قدح ها را به سلامتی او بالا می دهند، هالیده با چشمان پر از اشک به این مراسم و علیرضا چشم می دوزد. او از مهمانی فاصله میگیرد و علیرضا هم دنبالش میرود. هالیده می گوید: «در تعجبم… من سعی کردم منصرفت کنم. وقتی دیدم نمیتونم سعی کردم درکت کنم. اما نمیدونم تو این نقطه ای که الان هستیم چه فکری باید بکنم.. » علیرضا می گوید: «هالیده جای نگرانی نیست. من هنوزم همون علیرضام… »

پایان قسمت 31 سریال ترکی علیرضا

برای مطالعه قسمت 32 سریال ترکی علیرضا کلیک کنید.

برای مطالعه همه قسمت های سریال ترکی علیرضا کلیک کنید.

برای مطالعه سایر مطالب به صفحه اصلی دوستی ها مراجعه کنید و روی لینک کلیک کنید.

امیدواریم از مطالعه این قسمت لذت برده باشید. برای حمایت از رسانه دوستی ها عضو کانال تلگرامی dustyha.ir@ شوید و لینک پست را برای دوستانتان ارسال کنید.

1778 بازدید مشاهده
دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی : 117
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.


کانال تلگرام دوستی ها اینستـاگـرام دوستی ها
سنتر دانلود
دانلود سریال ترکیه
فردیس دانلود
مشکی مدیا
مووی لند
سایت نارفیق
ایوا فیلم
سون مدیا
مدیا دانلود 98
دانلود فیلم 1448
الو سریال