دوستی ها

خلاصه قسمت 30 سریال ترکی علیرضا (Ariza) | دوبله فارسی و زیرنویس

کانال تلگرام دوستی ها بروزترین مطالب در کانال تلگرام
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
لطفا یک افزونه تاریخ نصب کنید.
قسمت 30 سریال ترکی علیرضا

مطالعه خلاصه قسمت 30 سریال ترکی علیرضا

برای مطالعه سایر مطالب به صفحه اصلی دوستی ها مراجعه کنید و روی لینک کلیک کنید

وقتی صبح مراد از خواب بیدار می شود خبری از فسون نیست و با نگرانی به دنبال او به محله می رود تا کنارش باشد.

فسون می گوید که در خانه ی آنها احساس امنیت نمی کند و ترجیح داده که برود. مراد هم همانجا در محله مقابل تاکسیرانی می نشیند تا کنارش باشد! طولی نمی کشد که افراد جابر به او حمله می کنند و مراد را می دزدند و با خود می برند.

وقتی میتات می فهمد دخترش دزدیده با عصبانیت به فواد می گوید: «دریا همه چیز منه اگه بلایی سرش بیاد هرکاری از دستم برمیاد!» فواد از او می خواهد به او اعتماد کند تا خودش جابر را پیدا کند اما ملک که خون جلوی چشمانش را گرفته اسلحه ای دستش می گیرد و فواد و میتات را به خاطر بی عرضه گی شان سرزنش می کند تا خودش دنبال دخترش برود که میتات برای حفظ جان او، ملک را در اتاق زندانی می کند!

بوراک به پدرش می گوید که شاید حشمت با جابر همدست شده اما فواد فکر نمی کند حشمت همچین کاری بکند.

همان موقع جابر به فواد زنگ میزند می گوید: «ولیعهدت پیش خودته اما مراد کجاست؟! » بوراک با شنیدن این که برادرش نیست شده نگران می شود و به محله می رود تا از فسون سراغ او را بگیرد. فسون می گوید که مراد را جلوی چشمانش دزدیده اند. بوراک با بیچاره گی، زیر گریه میزند.

وقتی میتات و فواد و بوراک و افرادشان بالاخره جای جابر را پیدا می کنند آنجا حمله می کنند. انها صدای داد و کمک خواستن دریا و مراد را از جنگل می شنوند و به آن سمت می روند و می بینند که چشم و دست و پای آنها را بسته اند.

مراد توضیح می دهد که جابر انها را آنجا آورده بوده تا اعدام کند که علیرضا سر میرسد و نجاتشان می دهد و بعد هم از ان سمت دنبال جابر می رود.

جابر از طریق کشتی در حال فرار است که علیرضا به سمت او شلیک می کند و جلوی چشم میتات و فواد و بوراک جابر داخل دریا غرق می شود…. اما همه اینها نقشه علیرضا و مظفر بوده و جابر کمی بعد با کمک افراد مظفر زنده از دریا بیرون می آید.

همه برای جلسه کنسرسیوم جمع می شوند. حشمت در مسیر به علیرضا می گوید که بوراک نسبت به مراد خیلی حساس است و حدس میزده با این اتفاق، بالاخره لو بدهد که منفجر کردن اسلحه ها کار خودش بوده اما علیرضا می گوید: «معلومه قدرت رو بیشتر از برادرش دوست داره. » وقتی اعضا دور هم جمع می شوند، شهموز وویس بوراک را که به او زنگ زده بوده تا برای نجات مراد با جابر ارتباط برقرار کند و به خاطر منفجر کردن اسلحه ها تحویلش بدهد را جلوی همه باز می کند.

فواد که نگران شده نگاهی به پسرش می اندازد. حتی میتات از حمایت بوراک شانه خالی می کند و همراه با غالب و شهموز می گوید که باید بوراک جواب خیانتش را بدهد.

فواد می گوید: «هرکاری بوراک کرده اما این اسمش خیانت نیست. » و رو به حشمت می گوید: «آقا حشمت من به عدالتت ایمان دارم. هرچی تو بگی همون بشه. »

حشمت می گوید: «بوراک کله خری کرده اما خیانت نکرده. » علیرضا در سکوت به او خیره می شود.

فواد فورا می گوید: «اما ما از مجازات بوراک چشم پوشی نمیکنیم! همه ارتباطاتش با کنسرسیوم و امکاناتش ازش گرفته میشه! »

میتات هم می گوید: «من هم میخوام از علیرضا به خاطر این که جون دخترمو بهش میدونم تقدیر کنم و به نظرم همه با این که وظایف بوراک به اون محول شه موافق هستن. » بوراک که حرص می خورد و ناراحت است می گوید: «علیرضا واسم پاپوش دوخته! » فواد با عصبانیت او را بیرون می کند تا بیشتر از این حرف نزند! علیرضا با لبخند معناداری رو به اعضا قبول می کند که همراهشان باشد.

پایان قسمت 30 سریال ترکی علیرضا

برای مطالعه قسمت 31 سریال ترکی علیرضا کلیک کنید.

برای مطالعه همه قسمت های سریال ترکی علیرضا کلیک کنید.

برای مطالعه سایر مطالب به صفحه اصلی دوستی ها مراجعه کنید و روی لینک کلیک کنید.

امیدواریم از مطالعه این قسمت لذت برده باشید. برای حمایت از رسانه دوستی ها عضو کانال تلگرامی dustyha.ir@ شوید و لینک پست را برای دوستانتان ارسال کنید.

1529 بازدید مشاهده
دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی : 117
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.


کانال تلگرام دوستی ها اینستـاگـرام دوستی ها
سنتر دانلود
دانلود سریال ترکیه
فردیس دانلود
مشکی مدیا
مووی لند
سایت نارفیق
ایوا فیلم
سون مدیا
مدیا دانلود 98
دانلود فیلم 1448
الو سریال