دوستی ها

خلاصه قسمت 29 سریال ترکی علیرضا (Ariza) | دوبله فارسی و زیرنویس

کانال تلگرام دوستی ها بروزترین مطالب در کانال تلگرام
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
لطفا یک افزونه تاریخ نصب کنید.
قسمت 29 سریال ترکی علیرضا

مطالعه خلاصه قسمت 29 سریال ترکی علیرضا

برای مطالعه سایر مطالب به صفحه اصلی دوستی ها مراجعه کنید و روی لینک کلیک کنید

غالب و شهموز با عصبانیت خودشان را به جلسه می رسانند و از فواد می خواهند تا هرچه زودتر حساب جابر را برسند. همان موقع جابر به آنها زنگ میزند و می گوید اگر کسی که اسلحه هایش را منفجر کرده تحویل او بدهند، کاری به کارشان نخواهد داشت. فواد و میتات که از منفجر شدن اسلحه ها توسط بوراک خبر دارند نگاهی به او می اندازند اما حرفی نمیزنند. علیرضا می گوید وقتی پیش جابر بوده شنیده که با کسی به اسم داوود صحبت میکرده و میتوانند از طریق داوود رد جابر را بگیرند و قبل از این که او اقدامی کند، از سر راه او را بردارند. اعضا قبول می کنند.
علیرضا به سمت بوراک می رود و از او می پرسد که چرا قصد نجات دادن او را داشته؟ بوراک با لبخند می گوید: «به من بود، خیلی وقت پیش اجازه میدادم بمیری! » بوراک بدون این که حرفی بزند، می رود و جلوی خانه ی حشمت منتظر هالیده می ماند. هالیده وقتی از راه می رسد، بوراک جلویش زانو می زند و از او تقاضای ازدواج می کند. هالیده عصبانی می شود و بعد می گوید: «اما تا جایی که میدونم تو علیرضارو نجات ندادی! قبل از اون علیرضا خودش برادرش رو نجات داده و رفته بوده! » بوراک که جا خورده می گوید: «من فکر میکردم آدمی هستی که سر قولت میمونی! » هالیده بدون توجه به او داخل خانه می رود و بوراک خیلی ناراحت می شود.
افراد فواد داوود را شبانه گیر می آورند و به جلسه می آورند. داوود می گوید که همین دیروز جابر را دیده و توضیح می دهد: «میخواست ازم کمک بخواد به خاطر پولایی که از دست داده. آقا بوراک اندرو مجبور کرده سهامش رو بفروشه و یک بخشی از سهام رو هم خودش خریده. آقا بوراک هم وقتی سهام رو فروخته خیلی ضرر کرده. » اعضا با فهمیدن این که بوراک بدون خبر دادن به انها وارد بورس شده و باعث شده شراکت آنها به خطر بیفتد، عصبانی می شوند اما میتات برای دفاع از بوراک می گوید که همه شان کارهای مخفیانه خودشان را دارند و بهتر است بوراک را محاکمه نکنند. غالب با عصبانیت می گوید: «بوراک بورس باز رو تحت فشار گذاشته. سلمان رو کشته. نکنه اسلحه ها رو هم بوراک منفجر کرده؟! » فواد که ترسیده می گوید: «اگه میتونی ثابتش کنی، بکن تا بوراک رو محاکمه کنیم! »
وقتی بوراک متوجه می شود اعضا سعی دارند او را از کنسرسیوم بیرون بیندازند، می گوید که حتما غالب و شهموز دست به یکی کرده اند و بعید نیست با جابر همکاری کرده باشند اما کسی حرف های او را جدی نمی گیرد. از طرفی غالب و شهموز تصمیم دارند ثابت کنند منفجر کردن اسلحه ها کار بوراک بوده و به همین خاطر یکی از افراد او را می گیرند.
وقتی مرت به هوش می آید علیرضا و خانواده اش خیلی خوشحال می شوند و از هالیده می خواهد تا بیرون بروند و هوا بخورند. آنها کنار ساحل می روند و علیرضا می پرسد: «بازم میخوای بری ژنو؟ » هالیده لبخند میزند و می گوید: «منصرف شدم. میخوام اینجا بمونم و کلینیک رو همینجا تو محله شما باز کنم. » علیرضا خوشحال می شود و دست او را می گیرد. همان موقع بوراک به هالیده زنگ میزند و علیرضا جواب او را میدهد. بوراک عصبانی می شود و می گوید: «من کسی هستم که هالیده قراره باهاش ازدواج کنه! برو ازش بپرس چرا جونت رو نجات دادم! » علیرضا با عصبانیت به هالیده چشم می دوزد که هالیده با نگرانی می گوید: «خواستم بهت بگم علیرضا ولی وقتی خبری ازت نشد من از بوراک کمک خواستم. » علیرضا با عصبانیت فریاد میزند: «متوجهی منو تو چه شرایطی قرار دادی؟ عشقت به من رو چطور میتونی به حراج بذاری؟ اینه اون ارزشی که واسم قائلی؟ » هالیده هم با عصبانیت فریاد میزند: «بسه دیگه! من از این دنیای مردونه شما خسته شدم. تو فکر میکنی خیلی جسوری ولی خیلی ترسویی! اونی که ترسو نیست منم. کاری نیست که من نتونم برا کسی که دوستش دارم انجام ندم ولی تو حتی نمیتونی اعتراف کنی منو دوست داری. » علیرضا لحظه ای مکث می کند و بعد لبان هالیده را می بوسد…
دو نفر از افراد خانم جابر، وارد خانه ی امن فواد می شوند و دریا را بیهوش می کنند تا با خود ببرند و ملک را هم که به آنها شک کرده بیهوش می کنند و همانجا رها می کنند.

پایان قسمت 29 سریال ترکی علیرضا

برای مطالعه قسمت 30 سریال ترکی علیرضا کلیک کنید.

برای مطالعه همه قسمت های سریال ترکی علیرضا کلیک کنید.

برای مطالعه سایر مطالب به صفحه اصلی دوستی ها مراجعه کنید و روی لینک کلیک کنید

امیدواریم از مطالعه این قسمت لذت برده باشید. برای حمایت از رسانه دوستی ها عضو کانال تلگرامی dustyha.ir@ شوید و لینک پست را برای دوستانتان ارسال کنید.

1510 بازدید مشاهده
دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی : 117
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.


کانال تلگرام دوستی ها اینستـاگـرام دوستی ها
سنتر دانلود
دانلود سریال ترکیه
فردیس دانلود
مشکی مدیا
مووی لند
سایت نارفیق
ایوا فیلم
سون مدیا
مدیا دانلود 98
دانلود فیلم 1448
الو سریال