دوستی ها

خلاصه قسمت 28 سریال ترکی علیرضا (Ariza) | دوبله فارسی و زیرنویس

کانال تلگرام دوستی ها بروزترین مطالب در کانال تلگرام
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
لطفا یک افزونه تاریخ نصب کنید.

مطالعه خلاصه قسمت 28 سریال ترکی علیرضا

برای مطالعه سایر مطالب به صفحه اصلی دوستی ها مراجعه کنید و روی لینک کلیک کنید

وقتی علیرضا وارد انبار می شود و همراه حشمت با جابر و افرادش درگیر می شوند، جابر اسلحه اش را روی سر مرت نگه میدارد، اما در یک فرصت مناسب مرت فرار می کند که جابر فورا به سمتش شلیک می کند. مرت روی زمین می افتد و به خاطر شدت درگیری علیرضا نمی تواند جلو برود و برادرش را کنار بکشد. همان موقع بوراک و افرادش از راه می رسند و علیرضا مرت را روی کولش برمیدارد و می برد و حشمت و صبری هم عقب می کشند. بوراک هم به اصرار فکرت کمی به درگیری ادامه می دهد و در نهایت او هم پا به فرار می گذارد. جابر زنده مانده و آتش انتقامش بیشتر می شود.
علیرضا مرت را به بیمارستان می برد و به هالیده زنگ میزند و با ناراحتی در مورد مرت می گوید که رقیه خانم فورا گوشی را از هالیده می گیرد و با شنیدن این که پسرش زخمی شده با نگرانی خودش را همراه هالیده به بیمارستان می رساند.
علیرضا حشمت را به خاطر این که مراقب مرت نبوده سرزنش می کند که حشمت می گوید مرت مثل دیوانه ها اسلحه ی صبری را از کمرش کشیده و به سمتشان گرفته بوده و برای همین نتوانستند جلویش را بگیرند. همان موقع علیرضا متوجه می شود پرستاری که خیلی مشکوک است مدام او را زیر نظر دارد و حدس میزند کار جابر باشد و پس او را به گوشه ای می کشد و می گوید: «هدفت چیه؟! » مرد که به زحمت خودش را از دست علیرضا بیرون می کشد اسم مظفر را می آورد. علیرضا تازه به مظفر که روی تخت بیمارستان است سر میزند تا از خوب بودن حالش مطمئن بشود. مظفر به او می گوید که جابر حتما برای حمله به بیمارستان می آید و باید اقدامات لازم را انجام بدهند.
بوراک سرویس جواهر زیبایی همراه انگشتر یادگاری مادرش را نگاه می کند و با هیجان به هالیده زنگ میزند. هالیده که اصلا حوصله او را ندارد با عصبانیت به او می گوید که دیگر به او زنگ نزند تا بعدا صحبت کنند.
دکتر بالاخره بعد از چند ساعت خبر می دهد که خطر از بیخ گوش مرت رد شده. جابر که می فهمد مرت زنده مانده و از طرفی حشمت هم در بیمارستان است تصمیم به حمله می گیرد.
وقتی علیرضا از دوستانش می شنود که بوراک برای کمک به او آمده خیلی عصبانی می شود و پیش هالیده می رود و می گوید: «وقتی به این فکر میکنم که میخواسته کمکم کنه مغزم منفجر میشه! من محتاج کمک اون نیستم! » هالیده می خواهد چیزی به او بگوید اما سکوت می کند.
جابر و افرادش با استتار کردن خودشان با لباس دکتر و پرستارها وارد بیمارستان می شوند که افراد مظفر مانع انها شده و علیرضا او را در یک جای خلوت گیر می اندازد. علیرضا از مظفر می خواهد جابر را به او بسپارد تا در عرض دو روز تحویلش بدهد. مظفر قبول می کند.
علیرضا از جابر می خواهد در ازای شانس زنده ماندنش، کمکش کند تا بوراک را به زیر بکشند. جابر مردد می شود اما وقتی علیرضا می گوید تنها شانس زنده ماندنش او است، قبول می کند.
جابر با نقشه علیرضا به غالب و شهموز بدون این که آسیبی ببینند حمله می کند و شلیک می کند تا حساب کار دستشان بیاید و بترسند.

قسمت 28 سریال ترکی علیرضا

برای مطالعه قسمت 29 سریال ترکی علیرضا کلیک کنید

برای مطالعه همه قسمت های سریال ترکی علیرضا کلیک کنید

برای مطالعه سایر مطالب به صفحه اصلی دوستی ها مراجعه کنید و روی لینک کلیک کنید

امیدواریم از مطالعه این قسمت لذت برده باشید. برای حمایت از رسانه دوستی ها عضو کانال تلگرامی dustyha.ir@ شوید و لینک پست را برای دوستانتان ارسال کنید.

1690 بازدید مشاهده
دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی : 117
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.


کانال تلگرام دوستی ها اینستـاگـرام دوستی ها
سنتر دانلود
دانلود سریال ترکیه
فردیس دانلود
مشکی مدیا
مووی لند
سایت نارفیق
ایوا فیلم
سون مدیا
مدیا دانلود 98
دانلود فیلم 1448
الو سریال