دوستی ها

خلاصه قسمت 25 سریال ترکی علیرضا (Ariza) | دوبله فارسی و زیرنویس

کانال تلگرام دوستی ها بروزترین مطالب در کانال تلگرام
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
لطفا یک افزونه تاریخ نصب کنید.

مطالعه خلاصه قسمت 25 سریال ترکی علیرضا

برای مطالعه سایر مطالب به صفحه اصلی دوستی ها مراجعه کنید و روی لینک کلیک کنید

جابر دکمه منفجر شدن بمب را می زند اما دکمه کار نمی کند و علیرضا فورا خودش را سپر حشمت می کند چون برادر جابر اسلحه را به سمتشان می گیرد که علیرضا زودتر از او شلیک می کند و چند تیر به او اصابت می کند. جنگی کوتاهی در می گیرد اما افراد جابر عقب نشینی می کنند. بعد از رفتنشان، بوراک وقتی می بیند علیرضا پیش بینی کرده جابر قرار است به حشمت بمب وصل کن و وسیله از بین بردن سیگنال در ساک های پر از پول گذاشته، جا می خورد و تاییدش می کند! از طرفی مظفر که بی صبرانه منتظر گرفتن جابر بوده وقتی می بیند عملیات بهم خورده کمی عصبی می شود.
جابر از برادرش می خواهد طاقت بیاورد و با ناراحتی او را جایی می برد و چند دکتر و پرستار اجیر می کند تا برادرش را زنده نگه دارند.
هالیده نگران پدرش در خانه ی رقیه خانم نشسته که حکمت همراه علیرضا وارد می شوند و هالیده با خوشحالی پدرش را در آغوش می گیرد. در آخر حشمت که با علیرضا هم در این مورد صحبت کرده با خانواده ی او صحبت می کند تا به خانه ی آنها که امن است بروند. همه قبول می کنند اما امینه که هنوز به خاطر نیهان و خشمی که از هالیده و خانواده اش دارد آرام نشده، با عصبانیت می گوید: «شماها برین! من نمیام! هالیده تو از وقتی وارد زندگی ما شدی جز غم چیزی دیگه ای نداشتیم! » هالیده خجالت زده می شود و علیرضا قول می دهد خودش با امینه صحبت کند و راضی اش کند.
میتات و فواد به خاطر این که علیرضا به سمت برادر جابر شلیک کرده عصبانی هستند و خودشان را در خطر می بینند. کمی بعد ملک به سمت آن دو می آید و دوباره با زخم زبان هایش انها را بی عرضه می خواند!
برادر جابر بعد از ساعت ها تلاش زنده نمی ماند و جابر با ناراحتی و خشم از افرادش می خواهد هرچه سریعتر در مورد علیرضا تحقیق کنند.
علیرضا به امینه می گوید که یک خواهرش را از دست داده و طاقت این که آن دیگری را هم از دست بدهد ندارد و امینه به خاطر او و برای این که ناراحت نشود قبول می کند تا برای حفظ امنیتشان چند روزی به خانه ی حشمت بروند.
هالیده پیش علیرضا می رود و از او به خاطر این که حشمت را نجات داده تشکر می کند. علیرضا به او می گوید که باید قبل از این که جابر آنها را پیدا کند و ضرری برساند، جلویش را بگیرد و به همین خاطر باید خودش با پای خودش سراغ او برود. هالیده با نگرانی می گوید: «جوری حرف میزنی انگار نمیخوای برگردی؟ » علیرضا می گوید: «به خاطر تمام سختی هایی که باعث شدم خانواده م متحمل بشن ازشون شرمنده م و فقط نمیخوام نگرانشون باشم. » هالیده حرفش را قبول می کند و بعد می گوید: «من خیلی خانواده ت رو دوست دارم علیرضا. اما نه فقط اونارو، من تورو هم خیلی دوست دارم. » علیرضا خیره به او می ماند و حرفی نمیزند.. هالیده می گوید: «سکوتت رو به حساب این که خانواده ت اینجان میذارم وگرنه میدونی که عصبی میشدم. » علیرضا می گوید: «بذار از این دردسر نجات پیدا کنیم منم حرفایی دارم… خانواده م و تو و پدرت رو از این دردسر خلاص می کنم و یه راست تو چشمات نگاه میکنم و هرچی تو قلبمه رو بهت میگم. » و همدیگر را در آغوش می گیرند.
اعضای کنسرسیوم دور هم جمع می شوند و به خاطر این که کمی به علیرضا مشکوک هستند از او می پرسند چطور پیش بینی کرده که جابر به حشمت بمب وصل می کند و قطع کننده سیگنال جاساز کرده است. علیرضا توضیح می دهد که در منطقه ی جنگی ای که محل زندگی جابر بوده گذرانده و خوب میداند که قدم بعدی اش چیست. کمی بعد جابر به تمام اعضا با ویدیو کال زنگ میزند و چند قبری که برای آنها و خانواده شان کنده را نشان می دهد و تهدید می کند: «اگه علیرضا رو بهم تحویل بدین، از این کشور میرم اما اگه نه، همتون رو توی این قبرها دفن میکنم. »

پایان قسمت 25 سریال ترکی علیرضا

برای مطالعه قسمت 26 سریال ترکی علیرضا کلیک کنید

برای مطالعه همه قسمت های سریال ترکی علیرضا کلیک کنید

برای مطالعه سایر مطالب به صفحه اصلی دوستی ها مراجعه کنید و روی لینک کلیک کنید

امیدواریم از مطالعه این قسمت لذت برده باشید. برای حمایت از رسانه دوستی ها عضو کانال تلگرامی dustyha.ir@ شوید و لینک پست را برای دوستانتان ارسال کنید.

1520 بازدید مشاهده
دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی : 117
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.


کانال تلگرام دوستی ها اینستـاگـرام دوستی ها
سنتر دانلود
دانلود سریال ترکیه
فردیس دانلود
مشکی مدیا
مووی لند
سایت نارفیق
ایوا فیلم
سون مدیا
مدیا دانلود 98
دانلود فیلم 1448
الو سریال