دوستی ها

خلاصه قسمت 23 سریال ترکی علیرضا (Ariza) | دوبله فارسی و زیرنویس

کانال تلگرام دوستی ها بروزترین مطالب در کانال تلگرام
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
لطفا یک افزونه تاریخ نصب کنید.

مطالعه خلاصه قسمت 23 سریال ترکی علیرضا

برای مطالعه سایر مطالب به صفحه اصلی دوستی ها مراجعه کنید و روی لینک کلیک کنید

میتات و فواد از بوراک می پرسند که علیرضا می تواند ثابت کند او اسلحه ها را منفجر کرده یا نه؟ بوراک با شرمندگی می گوید نه. همان موقع پیامی برای فواد ارسال می شود که به عنوان تهدید عکس امره و فسون را در کافه برایش فرستاده اند. بوراک با دیدن عکس وحشت زده به برادرش زنگ میزند تا مطمئن بشود که حالش خوب است و بعد از این که خیالش راحت می شود سراغ فکرت می رود و شروع به زدن او می کند و با عصبانیت می گوید: «چرا جلومو نگرفتی تا دست به آر چی جی نزنم؟ » فیکرت قسم می خورد که تلاشش را کرده اما نتوانسته کاری بکند. بوراک با درماندگی می گوید: «داداشمو میتونستن بکشن… »
حشمت را به محل قرار با جابر می برند. مظفر هم که جی پی اس را زیر نظر دارد افرادش را به محل مورد نظر می فرستد اما علیرضا از قبل از طریق فاتح تسبیح حاوی جی پی اس را داخل ساختمانی دیگر خارج از شهر گذاشته و به او رکب زده. وقتی مظفر با عصبانیت به او زنگ میزند، علیرضا می گوید: «من باید به خواسته حشمت احترام میذاشتم و نمیتونستم روی زندگیش ریسک کنم. »
حشمت در آرامش سعی می کند جابر را راضی بکند تا با گرفتن خسارتش کاری به کارشان نداشته باشد. اما جابر چند عکس از خانواده ی اعضای کنسرسیوم از جمله هالیده مقابل او می گذارد و تهدیدش می کند. حشمت که نمیداند باید چه بکند، از جابر می خواهد به جای آسیب رساندن به دختر و بقیه او را بکشد، اما جابر نقشه بهتری دارد. او از حشمت می خواهد تا برادرش را که دو سال است در زندان است، فراری دهند و برایش همراه خسارت بیاورند تا او را آزاد کند. حشمت هم خواسته جابر را به گوش علیرضا می رساند و علیرضا با نشان دادن آن به اعضای کنسرسیوم از انها هم فکری می خواهد. بوراک با دیدن عکس هالیده بین عکس کسانی که تهدید شده اند، با نگرانی اسم او را به زبان می آورد که میتات با حرص می گوید: «عکس دریا هم تو اون عکس هست بوراک! » اما بوراک که زیادی نگران هالیده شده سراغ دریا می رود تا ببیند خبری از هالیده دارد یا نه. دریا که عصبانی شده می گوید: «نترس علیرضا مراقب هالیده ست. »
هالیده با دیدن ویدیوی حشمت که درخواست کمک کرده، گریه اش می گیرد. علیرضا به او قول می دهد پدرش را نجات می دهد و برای حفظ امنیت او، هالیده را به خانه ی خودشان و پیش مادرش می خواهرش می برد تا جای نگرانی نباشد.
بوراک به خانه حشمت می رود تا مراقب هالیده باشد که صبری با تمسخر به او می گوید هالیده جایش امن است و همراه علیرضا است. بوراک خیلی عصبانی می شود.
علیرضا سراغ مظفر می رود و از او می خواهد کمکش کند تا برادر جابر را از زندان فراری بدهند. مظفر می گوید: «اصلا میدونی این ادم کیه؟! » علیرضا می گوید: «تو اگه این ادم رو تحویل من بدی، من هم جابرو برات میارم! »
اعضای کنسرسیوم می گویند که با فراری دادن برادر جابر این بار افراد دولت روی سرشان خراب می شوند و نمیدانند باید چه کنند که علیرضا می گوید خودش این کار را حل خواهد کرد و فقط از انها می خواهد به برادر جابر در زندان از طرف جابر خبر برسانند که قصد فراری دادنش را دارند تا همکاری داشته باشد. بوراک هم می گوید او این کار را به عهده می گیرد.
بوراک سراغ هالیده را از علیرضا می گیرد و علیرضا می گوید: «جاش امنه. من مراقبشم. » بوراک می گوید: «همونطور که مراقب خواهرت بودی؟! » علیرضا با عصبانیت به سمت او حمله می کند و اسلحه اش را روی سرش می گذارد و می گوید: «صبر منو لبریز نکن! »

پایان قسمت 23 سریال ترکی علیرضا

برای مطالعه قسمت 24 سریال ترکی علیرضا کلیک کنید

برای مطالعه همه قسمت های سریال ترکی علیرضا کلیک کنید

برای مطالعه سایر مطالب به صفحه اصلی دوستی ها مراجعه کنید و روی لینک کلیک کنید

امیدواریم از مطالعه این قسمت لذت برده باشید. برای حمایت از رسانه دوستی ها عضو کانال تلگرامی dustyha.ir@ شوید و لینک پست را برای دوستانتان ارسال کنید.

1413 بازدید مشاهده
دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی : 117
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.


کانال تلگرام دوستی ها اینستـاگـرام دوستی ها
سنتر دانلود
دانلود سریال ترکیه
فردیس دانلود
مشکی مدیا
مووی لند
سایت نارفیق
ایوا فیلم
سون مدیا
مدیا دانلود 98
دانلود فیلم 1448
الو سریال