دوستی ها

خلاصه قسمت 22 سریال ترکی علیرضا (Ariza) | دوبله فارسی و زیرنویس

کانال تلگرام دوستی ها بروزترین مطالب در کانال تلگرام
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
لطفا یک افزونه تاریخ نصب کنید.

مطالعه خلاصه قسمت 22 سریال ترکی علیرضا

برای مطالعه سایر مطالب به صفحه اصلی دوستی ها مراجعه کنید و روی لینک کلیک کنید

حشمت و بقیه با وحشت و نگرانی وارد ساختمان می شوند تا علیرضا را نجات بدهند. علیرضا زیر آوار مانده و با این حال زنده است. بوراک با دیدن او با حرص زیرلب می گوید: «تو چند تا جون داری لعنتی! » فکرت او را از انجا دور می کند تا کسی متوجهش نباشد.
وقتی بوراک با شرمندگی در مورد این که با آر پی جی اسلحه ها را نابود کرده به فواد می گوید، فواد وحشت زده خشکش می زند و بعد با ناراحتی می گوید: «ما هممون نابود شدیم… حالا دیگه جابر زنده مون نمیذاره. » و فورا به میتات و شهموز و غالب و حشمت هم خبر می دهند تا همراه خانواده ها به جای امنی بروند…
حشمت علیرضای زخمی را به خانه می برد و هالیده با دیدن او با نگرانی به سمتش می رود و زخم هایش را پانسمان می کند. وقتی او می پرسد که چه شده، حشمت صلاح نمی بیند به او چیزی بگوید و هالیده ناراحت می شود. حشمت به علیرضا می گوید: «آدمایی که باهاشون طرفیم تاوان اینو بد ازمون میگیرن! » بعد فورا برای جلسه ی فوری کنسرسیوم خانه را ترک می کند. همان موقع مظفر به علیرضا زنگ میزند و می گوید: «این فرصت رو از دست نده. ما باید بتونیم جابر رو که ده ساله از دست پلیس قسر در میره، این بار دستگیر کنیم! »
حشمت رو به کنسرسیوم می گوید که باید یکی از بینشان برود و با جابر صحبت کند. میتات می گوید: «اما کی حاضره همچین کاری کنه و با پای خودش بره سمت مرگ؟ » حشمت می گوید: «من این ریسکو به جون میخرم و میرم. »
هالیده به علیرضا می گوید که از قبل برای کمک به جهان سومی ها ثبت نام کرده و حالا که دیگر دلیل مرگ خانواده اش را هم فهمیده و کاری ندارد که بکند، قصد دارد به آنجا برود. علیرضا می گوید: «امیدوارم آرزوهات برآورده بشه. » هالیده می گوید: «همین؟ » علیرضا می گوید: «میخوای بگم نرو؟ » هالیده که به وضوح ناراحت شده می گوید: «انتظار داشتم حداقل یکم ناراحت بشی. »
حشمت به علیرضا می گوید که فردا سراغ جابر می رود و اما او باید اینجا پیش هالیده بماند و مراقبش باشد. علیرضا می گوید: «من نمیخوام تنهاتون بذارم. » حشمت می گوید: «اگه اتفاقی برای دوتامون بیفته کی مراقب هالیده باشه؟ » و علیرضا را راضی می کند…
مظفر شبانه با علیرضا قرار می گذارد و از او می خواهد همکاری کند تا بتوانند جابر را که خیلی وقت است تحت تعقیب پلیس است بگیرند و جی پی اس که داخل تسبیحی عین تسبیح حشمت است به او می دهد تا به حشمت بدهد که بتوانند تعقیبش کنند. اما علیرضا می گوید که حاضر نیست روی جان حشمت ریسک کند و با این حال با اصرار مظفر قبول می کند.
حشمت قبل از رفتن به علیرضا می گوید: «نمیتونستم جز تو به کسی اعتماد کنم… » و می رود. هالیده با عصبانیت سراغ پدرش را از علیرضا می گیرد و نگرانش می شود. علیرضا بازوی او را می چسبد و با عصبانیت می گوید: «نباید جایی بری! من قول دادم مراقب تو باشم و باید جای امنی ببرمت. به بابات قول دادم. »
حشمت به محل قرارش با افراد جابر می رسد و آنها او را چشم و دست بسته سوار ماشین می کنند. مظفر هم از طریق جی پی اس آنها را زیر نظر دارد.
میتات به فواد می گوید که اگر جابر بدون رحم حشمت را بکشد انها مجبورند برای حفظ جان خودشان و خانواده هایشان، غالب و شهموز را وسط بیندازد و به جابر هم بگویند که آنها بوده اند که اسلحه ها را منفجر کرده اند. فواد هم با او موافق است.
مراد و فسون بعد از شبی که کنار هم گذرانده اند برای خوردن صبحانه به کافه ای می روند. خدمتکار سفارش هایشان را می آورد و مراد و فسون با دیدن گلوله ای که به عنوان تهدید روی ظرف هایشان گذاشته شده وحشت می کنند.

پایان قسمت 22 سریال ترکی علیرضا هنوز

برای مطالعه قسمت 23 سریال ترکی علیرضا کلیک کنید

برای مطالعه همه قسمت های سریال ترکی علیرضا کلیک کنید

برای مطالعه سایر مطالب به صفحه اصلی دوستی ها مراجعه کنید و روی لینک کلیک کنید

امیدواریم از مطالعه این قسمت لذت برده باشید. برای حمایت از رسانه دوستی ها عضو کانال تلگرامی dustyha.ir@ شوید و لینک پست را برای دوستانتان ارسال کنید.

1964 بازدید مشاهده
دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی : 117
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.


کانال تلگرام دوستی ها اینستـاگـرام دوستی ها
سنتر دانلود
دانلود سریال ترکیه
فردیس دانلود
مشکی مدیا
مووی لند
سایت نارفیق
ایوا فیلم
سون مدیا
مدیا دانلود 98
دانلود فیلم 1448
الو سریال