دوستی ها

خلاصه قسمت 20 سریال ترکی علیرضا (Ariza) | دوبله فارسی و زیرنویس

کانال تلگرام دوستی ها بروزترین مطالب در کانال تلگرام
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
لطفا یک افزونه تاریخ نصب کنید.
قسمت 20 سریال ترکی علیرضا

مطالعه خلاصه قسمت 20 سریال ترکی علیرضا

برای مطالعه سایر مطالب به صفحه اصلی دوستی ها مراجعه کنید و روی لینک کلیک کنید

بوراک با خوشحالی به مراد می گوید که قرار است به زودی عضو کنسرسیوم باشد و طولی نمی کشد که رئیس کنسرسیوم بشود و همه اینها را هم به خاطر هالیده می کند…
هالیده به علیرضا می گوید که او را خیلی خوشحال کرده که آنجا آمده و علیرضا می گوید: «دیدن تو هم منو خوشحال میکنه. » هالیده لبخند میزند… کمی بعد هالیده به علیرضا می گوید: «هشت سال قبل رو انگار تو خواب گذروندم. میخوام دیگه زندگی کنم… » علیرضا می گوید: «فکر میکنم دیگه زندگی خیلی شادتری رو تجربه خواهی کرد… » هالیده با حسرت می گوید: «با کی تجربه کنم؟ » علیرضا می گوید: «به نظرت یعنی تو زندگی جدیدت جایی نداریم؟! » هالیده می گوید: «خواستم با بابام شروع جدید داشته باشم که رفت دوباره سر کارش… توام که دست راست اون شدی… متوجه نیستی واسه این که امشب کنارم باشی چقدر خواهش کردم؟ » علیرضا می گوید: «این دلیل نمیشه نه من و نه بابات برات وقت نداشته باشیم… » و قول می دهد به زودی هالیده را برای شام دعوت کند و این پیشنهادش لبخند را روی لبان هالیده می آورد.
علیرضا هالیده را که خیلی خسته شده سوار ماشینش می کند. هالیده به خواب می رود و همان موقع مظفر به علیرضا زنگ میزند که رد اسلحه ها را گرفته اند و سرنخی پیدا کرده اند و همین الان باید خودش را برساند و وقت را تلف نکند. علیرضا با درماندگی نگاهی به هالیده می اندازد و راه می افتد.
افراد فکرت، دیگر افراد مراقب محموله ها را به تیر می بندند. یکی از انها زخمی می شود و فرار می کند و همان موقع علیرضا خودش را می رساند و کسی را که به شدت زخمی شده سوار ماشینش می کند که هالیده با دیدن او وحشت می کند. علیرضا از هالیده خواهش می کند کمکش کند چون زنده ماندن آن مرد برایش خیلی مهم است. هالیده هم به خاطر او قبول می کند. آن دو، مجروح را به خانه ی حسن می برند و مرت هم خودش را می رساند و هالیده وسایل و داروهایی را که نیاز دارند به او می دهد تا زودتر به دستش برساند. همان موقع هم فسون از جلوی خانه ی حسن رد می شود و با دیدن هالیده در انجا کنجکاو می شود و در خانه را می زند. علیرضا با دیدن او جا می خورد و از فسون می خواهد برود اما فسون می گوید: «باور نمیکنمت! این کار در شان تو نیست. با اونی که داخله هم دو کلمه حرف دارم! » هالیده حرف های او را می شنود و جلو می رود و خیلی جدی می گوید: «علیرضا بهت میگه برو چرا هنوزم ایستادی و خودتو کوچیک میکنی؟! » و در را به روی او می بندد. فسون جا می خورد و با دیدن قطرات خون روی زمین فورا می رود و به رقیه خبر می دهد که علیرضا همراه هالیده مشغول کارهایی هستند که باعث نگرانی اش شده. رقیه هم فورا به سمت خانه حسن می رود و با دیدن آن وضعیت وحشت زده می پرسد: «پسرم تو زدیش؟! » علیرضا توضیح می دهد که کار او نبوده بلکه قصد دارد پسر جوان را نجات بدهد. رقیه باورش دارد و به هالیده هم کمک می کند تا کار را پیش ببرد…
هالیده کارش با مجروح تمام می شود و فقط منتظرند تا به هوش بیاید اما حال خوبی ندارد. او با ناراحتی به علیرضا می گوید: «من امروز خواستم هشت سال آخر زندگیم رو پشت سرم جا بذارم و شروع دوباره ای داشته باشم… ولی الان اینجا واسادم و منتظرم یه شب بد تموم بشه… بعد از این که قاطی این کارها بشی دیگه هیچی اونطوری که میخوای نمیشه… » علیرضا با شرمندگی و در سکوت سر به زیر می اندازد…
صبح زود، مجروح به هوش می اید و علیرضا سعی می کند از او اطلاعات بگیرد. مرد می گوید که بوراک قصد دارد شماره سری های اسلحه ها را عوض کنند و بیشتر از این چیزی نمیداند.
وقتی علیرضا در مورد این که دیشب هالیده به شخص مجروح رسیدگی کرده به حشمت می گوید، حشمت کمی عصبانی می شود و به او می گوید که آخرین بارش باشد هالیده را قاطی مسائل می کند چون فقط و فقط برای حفاظت از هالیده وارد این کار شده.. علیرضا هم قول میدهد.
بوراک زیادی برای وارد کنسرسیوم شدن ذوق دارد و کت و شلوار شیکی به تن می کند و به تمام افرادش هم لباس خوب می پوشاند.
علیرضا به کمک حسن و فاتح و حسن، مغازه های جوشکاری را می گردند تا ردی از کسی که ممکن است کمک دست بوراک باشد را پیدا کنند.

پایان قسمت 20 سریال ترکی علیرضا

برای مطالعه قسمت 21 سریال ترکی علیرضا کلیک کنید

برای مطالعه همه قسمت های سریال ترکی علیرضا کلیک کنید

برای مطالعه سایر مطالب به صفحه اصلی دوستی ها مراجعه کنید و روی لینک کلیک کنید

امیدواریم از مطالعه این قسمت لذت برده باشید. برای حمایت از رسانه دوستی ها عضو کانال تلگرامی dustyha.ir@ شوید و لینک پست را برای دوستانتان ارسال کنید.

1486 بازدید مشاهده
دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی : 117
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.


کانال تلگرام دوستی ها اینستـاگـرام دوستی ها
سنتر دانلود
دانلود سریال ترکیه
فردیس دانلود
مشکی مدیا
مووی لند
سایت نارفیق
ایوا فیلم
سون مدیا
مدیا دانلود 98
دانلود فیلم 1448
الو سریال