دوستی ها

خلاصه قسمت 19 سریال ترکی علیرضا (Ariza) | دوبله فارسی و زیرنویس

کانال تلگرام دوستی ها بروزترین مطالب در کانال تلگرام
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
لطفا یک افزونه تاریخ نصب کنید.
قسمت 19 سریال ترکی علیرضا

مطالعه خلاصه قسمت 19 سریال ترکی علیرضا

برای مطالعه سایر مطالب به صفحه اصلی دوستی ها مراجعه کنید و روی لینک کلیک کنید

علیرضا مقابل سلمان که اسلحه اش را به سمتش گرفته می گوید: «من تا این مسئله رو حل نکنم و تاوان تله ای که برامون گذاشتن رو پس نگیرم قصد مردن ندارم. » اما سلمان کوتاه بیا نیست و بوراک برای این که خودی نشان بدهد می گوید: «تا وقتی من اینجام کسی نمیتونه به آقا حشمت بی احترامی کنه. » سلمان که گوشی اش را برداشته تا به مشتری ها زنگ بزند و اتفاق افتاده را توضیح بدهد می گوید: «اگه راست میگی خودت بیا جوابشون رو بده! » که بوراک ناغافل به سمت او شلیک می کند و او را نقش زمین می کند. بعد هم گوشی اش را برمیدارد و به مشتری ها می گوید: «همونطور که قرار گذاشته بودیم سلمان رو کشتم. محموله رو من تحویلتون میدم. » حشمت به او اعتراض می کند اما بیشتر از دست علیرضا و صبری عصبانی است که از پس کار برنیامده اند. علیرضا که قصد دارد زودتر رد اسلحه هایی که بوراک از انها دزدیده را بگیرد، می فهمد که از طریق سقف وارد انباری شده و اسلحه ها را دزدیده اند. او برای این کار از مظفر کمک می خواهد.
هالیده با ناراحتی سر مزار مادر و برادرهایش است. بوراک هم خودش را می رساند و اول سر مزار مادرش می ایستد و بعد به هالیده می گوید: «وقتی دوست داشتن تو درونم پر شد تصمیم به زندگی دوباره گرفتم هالیده… » هالیده فقط می گوید: «برگرد به زمان هایی که معصوم بود بوراک. من اون بوراک رو میخوام مقابلم ببینم. » و می رود.
بوراک برای این که مبادا تا روز تحویل، علیرضا جای اسلحه ها را پیدا کند، اقدامات امنیتی شدیدی را لحاظ کرده و حتی هرکسی که از اسلحه ها نگهبانی می دهد را اجازه خروج و ورود دوباره به او نمیدهد.
قبل از جلسه ای که فواد کنسرسیوم را جمع کرده تا تکلیف علیرضا را روشن کنند، علیرضا از حشمت می خواهد فقط برایش زمان بخرد که بتواند اسلحه ها را پیدا کند. کمی بعد هالیده که آماده شده تا به بار برود، علیرضا را هم برای شب دعوت می کند اما علیرضا می گوید که واقعا نمی تواند امشب کنارش باشد.
غالب و شهموز و میتات وقتی می فهمند علیرضا محموله را از دست داده عصبانی میشوند و قصد مجازاتش را دارند. فواد هم با لبخند تایید می کند و فورا اسم بوراک را وسط می کشد و می گوید: «اما بوراک حدس میزد علیرضا از پسش برنیاد و به خاطر همین هم همه کارارو حل کرده. » میتات از فرصت استفاده می کند و می گوید: «به نظرم بوراک با این کارش جون مارو نجات داده و حقشه جزو اعضای کنسرسیوم باشه. » غالب و شهموز و حشمت مخالف هستند و قبول نمی کنند… اما با این حال فواد وقتی به بوراک خبر می دهد که احتمال زیاد به زودی جزو یکی از اعضای کنسرسیوم باشد و پیشنهادش را هم میتات داده، بوراک خیلی خوشحال می شود و در پوست خود نمی گنجد.
هالیده به علیرضا می گوید که اگر امشب کنارش باشد سورپرایز قشنگی برایش دارد و علیرضا هرچه سریعتر خودش را می رساند و همان موقع هالیده را می بیند که روی سن مشغول خواندن است و با دیدن او روی صحنه و شنیدن صدای زیبایش محسور هالیده می شود…

پایان قسمت 19 سریال ترکی علیرضا

برای مطالعه قسمت 20 سریال ترکی علیرضا کلیک کنید

برای مطالعه همه قسمت های سریال ترکی علیرضا کلیک کنید

برای مطالعه سایر مطالب به صفحه اصلی دوستی ها مراجعه کنید و روی لینک کلیک کنید

امیدواریم از مطالعه این قسمت لذت برده باشید. برای حمایت از رسانه دوستی ها عضو کانال تلگرامی dustyha.ir@ شوید و لینک پست را برای دوستانتان ارسال کنید.

1508 بازدید مشاهده
دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی : 117
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.


کانال تلگرام دوستی ها اینستـاگـرام دوستی ها
سنتر دانلود
دانلود سریال ترکیه
فردیس دانلود
مشکی مدیا
مووی لند
سایت نارفیق
ایوا فیلم
سون مدیا
مدیا دانلود 98
دانلود فیلم 1448
الو سریال