دوستی ها

خلاصه قسمت 180 سریال ترکی دکتر معجزه گر (mucize doctor) | دوبله و زیرنوسش فارسی

کانال تلگرام دوستی ها بروزترین مطالب در کانال تلگرام
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
لطفا یک افزونه تاریخ نصب کنید.
قسمت 180 سریال ترکی دکتر معجزه گر

مطالعه قسمت 180 سریال ترکی دکتر معجزه گر

برای مطالعه سایر مطالب به صفحه اصلی دوستی ها مراجعه کنید و روی لینک کلیک کنید

علی به خاطر وجود محسن خیلی ناراحت است و با نازلی درد دل می کند و می گوید: «من فقط یه چیز عالی تو زندگیمم داشتم که با اومدن اون دیگه ندارمش. » نازلی لبخند میزند و می گوید: «اما الان تو یه عالمه چیز داری تو زندگیت. فردا نشونت میدم. » و علی را آرام می کند.
صبح زود به علی و نازلی خبر میرسد که حال جانر دوباره بد شده. وقتی خودشان را بالای سر جانر می رسانند، محسن آنجاست و به جانر رسیدگی می کند. علی با استرس می گوید: «این بار اشتباه کردین. داره زیادی به عفونت واکنش نشون میده. » محسن همه را بیرون می فرستد و کار خودش را انجام میدهد و در عرض چند دقیقه وضعیت جانر دوباره ثابت می شود. علی از این که دوباره محسن موفق شد ناراحت می شود و نازلی را راضی می کند به محل کتک کاری بروند. نازلی می گوید که اگر استاد فرمان متوجه بشود خیلی عصبانی می شود برای همین از سلوی خواهش می کنند تا وقتی انها نیستند کاورشان کند!
بلیز به تانژو کمک می کند تا بلند بشود و اتفاقا تانژو حالش خوب شده و پاهایش را حس می کند. همان لحظه هم فرمان وارد اتاق می شود و از نزدیکی بین آنها حرص می خورد. بلیز دنبالش می رود و با کنایه می گوید: «واقعا هم اهمیت نمیدادی. حداقل صادق باش. » فرمان می گوید: «تو صادق باش! این که گفتی چیزی بینتون نیست رو هم دیدم! » بلیز می گوید: «من دارم سعی میکنم انسانیت نشون بدم. » فرمان می گوید: «انسانیتت رو به من نشون بده! » بلیز می گوید: «مگه میذاری؟! هر موقع سعی میکنم نزدیکت شم منو از خودت میرونی! » فرمان با عصبانیت می گوید: «من هلت میدم توام بدو برو پیش تانژو! » و می رود!
علی و نازلی به محل حادثه می روند. علی آنجا با لبخند به نازلی می گوید: «نازلی حق با تو بود… من فقط یه چیز تو زندگیم ندارم. حالا تورو هم کنار خودم دارم. » نازلی به رویش لبخند میزند. انها وارد انباری می شوند و علی با حس های قوی اش، محل کتک کاری را پیدا می کند و با دیدن بشکه ی نفت خالی شده روی زمین، می فهمد که مشکل جانر چیست. آن دو فورا خودشان را به بیمارستان می رسانند اما قبل از آن وصلت از نبود نازلی و علی عصبانی شده و جانر را به محسن واگذار می کند! فرمان خیلی عصبانی می شود و با دیدن علی و نازلی آنها را سرزنش می کند. علی فورا می گوید که حالا می دانند مشکل جانر چیست و فرمان همراه نتایج آزمایشات، سراغ وصلت می رود و با لبخند می گوید: «نوکاردیوز. عفونت ریوی داره. عفونت از راه رگ ها به مغز زده. برای همین این سندروم بوجود اومده. » علی هم می گوید: «دیگه نیازی به جراح محسن نیست! » اما همان موقع خبر میرسد جانر دوباره سطح هوشی اش پایین آمده و فورا خودشان را بالای سر او می رسانند اما قبل از انها محسن جانر را به اتاق عمل می برد!
تانژو دوباره با عصبانیت با دوروک رفتار می کند. دوروک واقعا ناراحت می شود که تانژو می گوید: «اون همه زحمت کشیدم برای دمیر اما تنهام گذاشت و رفت. تو هم میخوای مثل اون باشی؟ » دوروک قول میدهد که هیچ وقت استادش را تنها نگذارد!
علی مخالف عمل جانر است و به محسن صحبت می کند و می گوید: «این عمل ریسکش بالاست باید آبسه رو کوچیک کنیم. » محسن می گوید: «باشه اما چطور؟ راه بهتری بلدی؟ » و دیگر به حرف های علی گوش نمیدهد.
علی با ناراحتی مدام کارهای محسن را نقد می کند. فرمان هم که کلافه شده از او می خواهد به جای این کارها خوب فکر کند و راه چاره ای پیدا کند تا جانر را نجات بدهند. علی کمی فکر می کند و می گوید: «اعصاب کرانیال. کیسه های یخ روی ماهیچه ها میذاریم و مغز رو سرد میکنیم تا وقتی باکتری ها بمیرن. » فرمان تایید می کند و علی دوباره با کمی فکر کردن می گوید: «برای کوچیک کردن آبسه از طریق هایپرباریک اکسیژن درمانی میکنیم. » هردو قبل از شروع عمل محسن، سراغ جانر می روند و او را از اتاق عمل می دزدند! محسن با عصبانیت پیدایشان می کند و می بیند که علی و فرمان جانر را در یک اتاق دیگر بستری کرده اند و علی توضیح میدهد: «اکسیژن درمانی باکتری هارو کشت. با درمان هیپوترمی هم از مغز محافظت کردیم و عفونت و آبسه کوچیک شد. » فرمان لبخند میزند و محسن با خشم رو به علی می گوید که او را در عمل می خواهد!
علی همراه محسن بالای سر جانر هستند. علی زیادی برای این عملیات استرس دارد. محسن به او می گوید که می تواند با هردو دستش هم عمل را به خوبی انجام بدهد و این عمل برایش مثل آب خوردن است و خیلی سریع عمل را تمام می کند!

پایان قسمت 180 سریال ترکی دکتر معجزه گر

برای مطالعه قسمت 181 سریال ترکی دکتر معجزه گر کلیک کنید.

برای مطالعه همه قسمت های سریال ترکی دکتر معجزه گر کلیک کنید.

برای حمایت از سون مدیا عضو کانال تلگرام سون مدیا به آدرس kh7media@ شوید تا از اخبار و قسمت جدید سریال با خبر شوید و لینک این  پست را برای دیگران ارسال کنید.

1646 بازدید مشاهده
دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی : 117
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.


کانال تلگرام دوستی ها اینستـاگـرام دوستی ها
سنتر دانلود
دانلود سریال ترکیه
فردیس دانلود
مشکی مدیا
مووی لند
سایت نارفیق
ایوا فیلم
سون مدیا
مدیا دانلود 98
دانلود فیلم 1448
الو سریال