دوستی ها

خلاصه قسمت 179 سریال ترکی دکتر معجزه گر (mucize doctor) | دوبله و زیرنوسش فارسی

کانال تلگرام دوستی ها بروزترین مطالب در کانال تلگرام
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
لطفا یک افزونه تاریخ نصب کنید.
قسمت 179 سریال ترکی دکتر معجزه گر

مطالعه قسمت 179 سریال ترکی دکتر معجزه گر

برای مطالعه سایر مطالب به صفحه اصلی دوستی ها مراجعه کنید و روی لینک کلیک کنید

تانژو پیش بلیز می رود و به او می گوید: «اومدم ازت خداحافظی کنم. مختصر و کوتاه میگم میدونم تو هنوز فرمان رو فراموش نکردی. من مشکلی ندارم. برای من فقط یه جرقه ای بود که اونم خاموش شد. میخوام به روزهای خوب گذشته مون برگردیم. » بلیز هم لبخند میزند و قبول می کند.
فرمان و نازلی و علی به همراه محسن در مورد وضعیت جانر صحبت می کنند. علی می گوید که جانر حتما استروئید استفاده می کند. محسن در حالی که ویفر می خورد می گوید: «اینجور آزمایشا اصرافه! من بهتون میگم استروئید استفاده نمیکنه! استروئیدهای انابولیک مشترک نمیتونن به سیستم ایمنی حمله کنن. » و پیشنهاد میدهد کمد داخل سالن ورشی او را بررسی کنند.
وقتی تانژو و دوروک مشغول صحبت در مورد فلجی گل هستند ناگهان پاهای تانژو هم از کار می افتد و روی زمین می افتد.
کیف جانر را به اتاق می آورند و علی با دیدن استروئید داخل کیف او با هیجان می گوید: «دیدین حق با من بود؟ » محسن با یک نگاه کوتاه به ان می گوید: «استروئید آنابولیکه. غیر قانونی نیست میتونه استفاده کنه. » فرمان از نازلی می خواهد آزمایش کالکتوم انجام بدهند. اما محسن مخالف است و می گوید: ««یه اصراف دیگه! انجام ندین من میتونم عفونت رو تشخیص بدم! » علی عصبانی می شود و با او بحث می کند.
به فرمان و بقیه خبر میرسد که تانژو فلج شده. فرمان بالای سر تانژو می رود و با توضیحات او می فهمد که فقط گل را در آغوش گرفته و روی تخت گذاشته. او از دوروک می خواهد آزمایش های گل را با وضعیت تانژو بررسی کنند تا ببینند واقعا منشا ان گل است یا نه. قبل از رفتن فرمان، تانژو از او می خواهد بلیز را صدا کند تا او را ببیند. فرمان حرص می خورد و قبول می کند.
علی به محسن می گوید: «چرا دلیل هایی که شما میارین خوبه اما مال من بد؟ » محسن ویفرش را بو می کند و می گوید: «چون من دکتر خیلی خوبی هستم! »
نفس کشیدن جانر دچار مشکل شده و نمی تواند تکان بخورد. علی و فرمان و نازلی بالای سر او می روند. فکری به سر علی میزند و اینور و آن ور می رود و جانر را صدا میکند تا توجهش به او جلب شود. جانر به سختی و به کمک چشمانش او را دنبال می کند. علی می و فرمان همزمان می گویند سندروم قفل شده گی. محسن که از دور انها را زیر نظر دارد، در کافه تریای بیمارستان مشغول درست کردن کاردستی می شود!! وصلت پیش او می رود و از محسن می خواهد به اتاقش برود اما او می گوید که در جاهای شلوغ مغزش بهتر کار می کند. او تخته بردی برای جانر درست می کند که تمام حروف الفبا را روی نوشته و ان را مقابل جانر می گیرد تا با پلک زدن آدرس جایی که کتک خورده را بگوید.
تانژو خیلی عصبانی و کلافه شده و عصبانیتش را سر دوروک خالی می کند. او با عصبانیت علی را می خواهد تا درمانش کند. علی وارد اتاق می شود و خیلی سریع با یک موچین کنه ای که از استرالیا همراه گل آمده و باعث فلجی تانژو هم شده بود را برمیدارد و می گوید که تا 24 ساعت حالش خوب خوب میشود.
علی از دست محسن خیلی شاکی است و غر میزند. وقتی نازلی می گوید که محسن فهمیده جانر کجا دعوا کرده، علی حرص می خورد و به نازلی می گوید که باید زودتر به آنجا بروند و خودشان دلیل بیماری و عفونت های جانر را پیدا کنند!
شب بلیز تختی در اتاق تانژو می گذارد تا شب را کنار او بگذارند. تانژو به او می گوید: «من فکر میکردم تونستم ازت گذر کنم بلیز. اما امروز تا یه بلایی سرم اومد اولین چیزی که خواستم دیدن تو بود… میدونم هیچی برای تو عوض نشده و هرطور میخوای میتونی به زندگیت ادامه بدی من فقط خواستم احساساتم رو باهات در میون بذارم. »
آچلیا حسابی دیوانه شده و همه جای خانه را رنگ میکند. وقتی بالای نردبان می رود دوروک مراقبش است که زمین نیفتد. آچلیا با عصبانیت فریاد میزند: «تو کی هستی که مراقب منی؟ » دوروک هم می گوید: «تو پیش من امانتی! » و پیام دمیر را که آچی را به او سپرده نشانش میدهد. آچلیا با دیدن پیام اشک می ریزد.

پایان قسمت 179 سریال ترکی دکتر معجزه گر

برای مطالعه قسمت 180 سریال ترکی دکتر معجزه گر کلیک کنید

برای مطالعه همه قسمت های سریال ترکی دکتر معجزه گر کلیک کنید.

برای حمایت از سون مدیا عضو کانال تلگرام سون مدیا به آدرس kh7media@ شوید تا از اخبار و قسمت جدید سریال با خبر شوید و لینک این  پست را برای دیگران ارسال کنید.

1430 بازدید مشاهده
دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی : 117
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.


کانال تلگرام دوستی ها اینستـاگـرام دوستی ها
سنتر دانلود
دانلود سریال ترکیه
فردیس دانلود
مشکی مدیا
مووی لند
سایت نارفیق
ایوا فیلم
سون مدیا
مدیا دانلود 98
دانلود فیلم 1448
الو سریال