دوستی ها

خلاصه قسمت 176 سریال ترکی دکتر معجزه گر (mucize doctor) | دوبله و زیرنوسش فارسی

کانال تلگرام دوستی ها بروزترین مطالب در کانال تلگرام
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
لطفا یک افزونه تاریخ نصب کنید.
قسمت 176 سریال ترکی دکتر معجزه گر

مطالعه قسمت 176 سریال ترکی دکتر معجزه گر

برای مطالعه سایر مطالب به صفحه اصلی دوستی ها مراجعه کنید و روی لینک کلیک کنید

بلیز پیش فرمان می رود تا با او صحبت کند و راضی اش کند تا بیخیال جراحی بشود چون میداند که کارهای خیلی زیادی از دست او برمی آید اما فرمان گارد می گیرد و با عصبانیت می گوید: «این جراحی باید انجام بشه! »
علی با ناراحتی به نازلی خبر میدهد که بعد از بین رفتن تاثیر دوپامین دوباره مغز مینه خاموش خواهد شد و وارد کما می شود. و توضیح میدهد: «برای این که مغزش بیدار بمونه باید مقدار بالایی دوپامین بهش تزریق بشه که اون مقدار هم ممکنه باعث واکنش توکسین بشه و بمیره! »
اچلیا از این که دمیر بعد از ان روز دیگر سرکار نیامده خیلی عصبانی و در عین حال نگران است. تانژو هم از نبودن دمیر و دست تنها بودنش شاکی است.
دوروک با بررسی آزمایشات هانده می فهمد که سرطان دارد و باید عمل بشود.
علی تمام تلاشش را می کند تا بتواند حراحی دست فرمان را به خوبی پیش ببرند اما دکتر دیگری به تانژو می گوید: «از نظر فیزیکی ممکن نیست شش ساعت زیر عمل دووم بیاره و اگر هم دووم بیاره ممکنه آخرها فرمان شروع به احساس درد کنه. » تانژو واقع بینانه از علی می پرسد: «اگه ما همون کاری که تو گفتی انجام بدیم، یعنی پیوند از پا، شانس بیشتری خواهیم داشت؟ » علی با ناامیدی این را تایید می کند.
علی و تانژو هرکدام جداگانه پیش فرمان می روند تا او را از این عمل منصرف کنند اما فرمان با جدیت به علی می گوید: «من اگه تو اولین جراحی خواهرم مداخله میکردم، شاید همه چیز فرق میکرد. بهش فکر میکنم اما از دستم کاری برنمیاد. سالها نابود شدن خواهر خودم رو تماشا کردم. من یه قولی به خواهرم دادم. بهش گفتم یه جراح خیلی خوب خواهم شد. کمکم کن سر قولم بمونم علی. » و بازوی علی را می گیرد. علی قول میدهد.
علی ساعت ها در سردخانه مشغول انجام همان عمل جراحی است که باید روی دست استاد فرمان انجام بدهد. نازلی نگرانش می شود و پیشش می رود. علی خسته و ناامید به نازلی می گوید: «دست راست دست جراحیه. میتونیم برای نجات دست راست اون یکی رو فدا کنیم. اما اون موقع اگه پیوند نگیره ممکنه هردو دست رو از دست بدیم. مشکل زمانه. » نازلی رو به علی می گوید: «علی مشکل زمان نیست. چیزی که خوب انجامش میدی باید هی تکرارش کنی. باید مدام همون عمل رو انجام بدی طوری که چشم بسته هم بتونی پیش ببریش. » علی با حرف های نازلی امید تازه ای می گیرد و حتی با خوشحالی به سمت نازلی می رود و او را می بوسد…
علی بعد از ساعت ها تلاش بالاخره با خوشحالی به استاد تانژو و نازلی خبر میدهد که می توانند عمل را چهار ساعته تمام کنند. تانژو همان لحظه دستور میدهد اتاق عمل را آماده کنند.
تانژو با بررسی تومور هانده، از انجایی که خودش قرار است مشغول عمل دست فرمان باشد، اولین عمل جراحی دوروک را به او میسپارد. دوروک خیلی خوشحال می شود و از طرفی مضطرب است و نبود دمیر کنارش هم او را از همیشه نگرانتر می کند.
وقتی نازلی به مینه و سونر خبر میدهد که حداکثر تا 24 ساعت دیگر دوباره مینه به کما خواهد رفت، هردو گریه می کنند. سونر اصرار دارد تا علی دوباره کاری کند تا مینه را از دست ندهد.
سر عمل فرمان، خودش هم هوشیار است و بر کار جراحان نظارت دارد…
از کمیسیون برای رسیدگی به تخلف علی به بیمارستان می آیند. بلیز فکرش پیش جراحی فرمان مانده و تمرکز ندارد برای همین هم منتظر وصلت است اما گولین به او خبر میدهد که وصلت ساعتی پیش از بیمارستان رفته. بلیز می فهمد که باید تنهایی این موضوع را حل کند.

پایان قسمت 176 سریال ترکی دکتر معجزه گر

برای مطالعه قسمت 177 سریال ترکی دکتر معجزه گر کلیک کنید

برای مطالعه همه قسمت های سریال ترکی دکتر معجزه گر کلیک کنید

برای حمایت از سون مدیا عضو کانال تلگرام سون مدیا به آدرس kh7media@ شوید تا از اخبار و قسمت جدید سریال با خبر شوید و لینک این  پست را برای دیگران ارسال کنید.

1327 بازدید مشاهده
دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی : 117
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.


کانال تلگرام دوستی ها اینستـاگـرام دوستی ها
سنتر دانلود
دانلود سریال ترکیه
فردیس دانلود
مشکی مدیا
مووی لند
سایت نارفیق
ایوا فیلم
سون مدیا
مدیا دانلود 98
دانلود فیلم 1448
الو سریال