دوستی ها

خلاصه قسمت 175 سریال ترکی دکتر معجزه گر (mucize doctor) | دوبله و زیرنوسش فارسی

کانال تلگرام دوستی ها بروزترین مطالب در کانال تلگرام
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
لطفا یک افزونه تاریخ نصب کنید.
قسمت 175 سریال ترکی دکتر معجزه گر

مطالعه قسمت 175 سریال ترکی دکتر معجزه گر

برای مطالعه سایر مطالب به صفحه اصلی دوستی ها مراجعه کنید و روی لینک کلیک کنید

نازلی و علی بالای سر بیماری که ده سال است در کما مانده ایستاده اند تا شوهرش با او خداحافظی کند. ناگهان زن انگشتانش را تکان می دهد. علی با هیجان می گوید: «واکنش نشون داد! » نازلی می گوید: «معنی خاصی نمیده. عضلاتش در حال مردن هستن و این عکس العمل طبیعیه! » اما علی اصرار دارد که این می تواند دلیلی برای فعالیت مغزی باشد. سونر شوهر مینه، اصرار می کند تا دوباره دستگاه ها را به زنش وصل کنند چون نمی خواهد از دستش بدهد. آنها ناچار می شوند قبول کنند. نازلی با علی بحث می کند. علی می گوید: «دوپامین یه فعالیت عصبیه. نشون میده مغز فعالیت خودشو داره. » و از نازلی می خواهد تمام آزمایشات را انجام بدهند.
فرمان به هوش امده. کسی جرئت ندارد به او بگوید که عصب انگشت اشاره دست راستش را از دست داده. خودش خودکاری از تانژو می گیرد و روی انگشتش فشار میدهد اما آن را حس نمی کند. بلیز به او می گوید که هر بخشی جز جراحی می تواند برود اما فرمان که گریه اش گرفته با خشم می گوید: «اعصاب دستم برمیگردن فهمیدین؟! »
دختری سراغ دوروک می آید و به او می گوید که در تلویزیون او را به عنوان پزشک قهرمان دیده و شیفته اش شده! او با دوروک که معذب است عکس می اندازد و آچلیا و گولین سر به سر دوروک می گذارند.
نازلی در مورد این که وصلت تمام این مدت علی را تهدید میکرده، به بلیز می گوید تا کاری کند.
علی همراه تانژو نشسته و تمام تلاشش را می کند تا راهی برای برگرداندن عصب های انگشت فرمان پیدا کنند. او پیشنهاد می دهد از اعصاب پا پیوند را بردارند. تانژو هم تایید می کند.
با توجه به آزمایشات مینه، علی متوجه می شود که او سرطان دارد که همان باعث ترشح دوپامین شده. تانژو به سونر خبر میدهد که تومور به ستون فقرات همسرش چسبیده و سونر اصرار دارد تا آن را با عمل جراجی بردارند. انها با این که میدانند این عمل ریسک زیادی دارد و ممکن است بیمار بمیرد، به خاطر اصرار سونر قبول می کنند.
علی به فرمان خبر میدهد که می تواند از عصب پایش به او پیوند بزند اما فرمان می گوید: «خیلی ضخیمه. عملکردی نداره. تانفکسیون میخوام. به خاطر همین از شاخه حس عصبی سمت راست پیوند انجام میدم! » علی جا می خورد و فرمان می گوید: «این دست همه زندگیمه. تو عمل اول بیهوش بودم اما دیگه این ریسک رو نمیکنم. »
دختری که از دوروک خوشش امده دوباره به بیمارستان می آید و پرونده ای را به گولین میدهد تا برایش آنجا کار پیدا کند! بعد هم پاکتی پر از عکس های لختش را به دوروک می دهد! دوروک با دیدن عکس ها با عصبانیت به سمت دختر می رود و او را سرزنش می کند. دختر ناگهان بلند می شود و رو به دوروک می گوید: «تو جاذبه بینمون رو حس نکردی نه؟! » دوروک سعی می کند او را از خودش دور کند اما هانده با دستانش به او چنگ می زند. دوروک به کمک نگهبان او را بستری می کنند!
بلیز علی را صدا میزند تا تایید کند که وصلت تهدیدش میکرده. علی فلشی را که استاد عادل به او داده بوده و اعترافات وصلت در آن است را به بلیز هم نشان میدهد. بلیز هم وصلت را خبر می کند و با نشان دادن ویدیو به او، منتظر است تا حرفش را بزند. وصلت اول در را قفل می کند و بعد می گوید: «همه بهم گفتن زورگو و ظالم و بی احساس! اما هیچکس دلیلش رو نپرسید. » و اشک چشمانش را پاک می کند و ادامه میدهد: «لونت عشق اولم بود که همین چند روز پیش مرد… قبل از اون شوهرم مرد با اینکه دوستش نداشتم و یک سال بعدش پدرم… حالا هم دخترم تنهام گذاشته… من هرکسیو که دوست دارم یه روز تنهام میذاره و میره. همه این کارارو به خاطر دخترم کردم اما اونم رفت… » بلیز هم از حرف های او متاثر می شود اما می گوید:«اینا هیچکدوم کارایی که علیه علی کردین رو توجیه نمیکنه… » وصلت می گوید: «دیگه تموم شد بلیز. چیزی برای از دست دادن ندارم. میخوام وصلت واقعی رو نشونتون بدم. بیمارستان رو به اون روزهای درخشان زمان پدرت برمیگردونم. » بلیز قبل از رفتن او از وصلت می خواهد تا فردا که از کمیته ی تطابق برای رسیدگی به خطای علی می آیند، اینجا باشد و از علی دفاع کند.
وسط عملیات مینه، ناگهان از کما بیرون می آید و چشمانش را باز می کند. دکترها هم از این اتفاق تعجب می کنند. وقتی به سونر خبر میدهند که همسرش به هوش آمده خیلی خوشحال می شود.

پایان قسمت 175 سریال ترکی دکتر معجزه گر

برای مطالعه قسمت 176 سریال ترکی دکتر معجزه گر کلیک کنید

برای مطالعه همه قسمت های سریال ترکی دکتر معجزه گر کلیک کنید

برای حمایت از سون مدیا عضو کانال تلگرام سون مدیا به آدرس kh7media@ شوید تا از اخبار و قسمت جدید سریال با خبر شوید و لینک این  پست را برای دیگران ارسال کنید.

1280 بازدید مشاهده
دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی : 117
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.


کانال تلگرام دوستی ها اینستـاگـرام دوستی ها
سنتر دانلود
دانلود سریال ترکیه
فردیس دانلود
مشکی مدیا
مووی لند
سایت نارفیق
ایوا فیلم
سون مدیا
مدیا دانلود 98
دانلود فیلم 1448
الو سریال