دوستی ها

خلاصه قسمت 174 سریال ترکی دکتر معجزه گر (mucize doctor) | دوبله و زیرنوسش فارسی

کانال تلگرام دوستی ها بروزترین مطالب در کانال تلگرام
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
لطفا یک افزونه تاریخ نصب کنید.
قسمت 174 سریال ترکی دکتر معجزه گر

مطالعه قسمت 174 سریال ترکی دکتر معجزه گر

برای مطالعه سایر مطالب به صفحه اصلی دوستی ها مراجعه کنید و روی لینک کلیک کنید

وقتی دختر بچه می بیند که پدرش را به بیمارستان اورده اند، با بغض می گوید: «عمو دکتر به حرفش عمل کرد… » و منتظر می ماند تا تانژو و اکیپ خطر را از پدرش دور کنند.
شب شده و دوروک دست از احیای زن برنداشته و با عصبانیت می گوید: «باید بگم نامزدت مرده… دیگه کاری از دست من برنمیاد. » سرجان اشک می ریزد و بدون لحظه ای درنگ رگش را میزند. دوروک فریاد میزند و به سمتش می رود و سعی می کند جلوی خونریزی را بگیرد و فریاد میزند و کمک می خواهد.
وقتی علی همراه اورژانس، استاد فرمان را به بیمارستان می اورند، همه با بغض به سمت فرمان برمیگردند. تانژو با عجله او را به اتاق عمل می برد و اکیپ را آماده می کند. بلیز با دیدن فرمان با گریه به سمت فرمان می رود. سلوی به زور بلیز را آرام می کند تا به کارشان برسند.
وقتی دمیر می فهمد که به خاطر دیر رساندن اکسیژن به زن، به کما رفته و ممکن است زنده نماند، با ناراحتی خودش را سرزنش می کند و از سر بیمار تکان نمی خورد و تمام تلاشش را می کند تا به خاطر سهل انگاری او، زن را از دست ندهند.
وقتی همان اکیپ دور استاد فرمان جمع می شوند، متوجه می شوند شرایط دقیقا مثل شرایطی است که استاد عادل داشت و نتوانسته بودند او را نجات بدهند. تانژو از انها می خواهد آرامششان را حفظ کنند. علی فورا دلیل خونریزی استاد را پیدا می کند و جلوی خونریزی را می گیرد… خطر حیاتی را رفع می کنند… همان موقع به علی خبر میدهند که باید برای کمک به زخمی های دیگر برود چون دیگر استاد فرمان هم خطر جانی ندارد. علی با نگرانی اتاق عمل را ترک می کند. نازلی و تانژو سراغ دست فرمان می روند. دست به شدت زخمی شده و حتی نکروز و بافت مردگی در ان ایجاد شده است. نازلی بعد از بررسی عصب های انگشت شصت و اشاره با ناامیدی به تانژو خیره می شود.
بلیز اشک می ریزد و نگران فرمان است و از کنار اتاق عمل تکان نخورده. وقتی نازلی از اتاق بیرون می آید، به او خبر میدهد که فرمان خطر را پشت سر گذاشته. بلیز لبخند میزند اما وقتی نازلی می گوید که حالا باید دستش را عمل کنند، بلیز دوباره ناراحت می شود و اشک می ریزد.
نازلی خودش را پیش دمیر می رساند تا تنهایش نگذاشته باشد و این بار برای نجات بیمار باید ربوا انجام بدهند و رگ را پیدا کنند که خیلی خطرناک است اما نازلی از اکیپ می خواهد خونسردی خودشان را حفظ کنند و عملیات را شروع می کند و زن را نجات میدهند.
بلیز با ناراحتی به گولین می گوید: «تو قراره وکیل بشی گولین. تو بهم بگو. باید علی که بیمار رو تنها گذاشته مجازات شه یا دمیر که نتونسته به موقع به بیمار اکسیژن رسانی کنه… » گولین با ناراحتی می گوید: «اگه به گذشته نگاه کنیم، علی. »
دوروک، سرجان را به بیمارستان می رساند و تمام تلاششان را برای برگرداندن او می کنند و اتفاقا موفق هم می شوند. سرجان کنار باقی اعضای خانواده و دوستانش که زنده مانده اند بستری می شود و همگی با این که نجات پیدا کرده اند اصلا خوشحال نیستند.
وصلت سراغ علی می رود و با عصبانیت به او می گوید به خاطر کاری که کرده کمیسیون از او شکایت کرده. علی با ناراحتی و عصبانیت می گوید: «هردوتا بیمار زنده موندن. مگه همین مهم نیست؟ از این قوانین شما خسته شدم. » و به سمت اتاق عمل می رود تا وضعیت استاد فرمان را بداند. وقتی وارد اتاق می شود، تانژو با ناراحتی بالای سر فرمان است. تانژو می گوید: «زنده میمونه اما حین افتادن رگ ها و سیستم عصبی انگشت اشاره اش و انگشت شصت پاره شده… برای این که خونریزی رو متوقف کنه تورنیکه کرده اما چون عضلات و نورون ها بی اکسیژن موندن، اسکنه شده… انگشت شصت رو نجات دادیم اما متاسفانه انگشت اشاره… » و به خاطر بغضی که کرده ادامه نمیدهد. علی با ناراحتی به سمت استاد فرمان برمیگردد.

پایان قسمت 174 سریال ترکی دکتر معجزه گر

برای مطالعه قسمت 175 سریال ترکی دکتر معجزه گر کلیک کنید

برای مطالعه همه قسمت های سریال ترکی دکتر معجزه گر کلیک کنید

برای حمایت از سون مدیا عضو کانال تلگرام سون مدیا به آدرس kh7media@ شوید تا از اخبار و قسمت جدید سریال با خبر شوید و لینک این  پست را برای دیگران ارسال کنید.

1338 بازدید مشاهده
دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی : 117
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.


کانال تلگرام دوستی ها اینستـاگـرام دوستی ها
سنتر دانلود
دانلود سریال ترکیه
فردیس دانلود
مشکی مدیا
مووی لند
سایت نارفیق
ایوا فیلم
سون مدیا
مدیا دانلود 98
دانلود فیلم 1448
الو سریال