دوستی ها

خلاصه قسمت 173 سریال ترکی دکتر معجزه گر (mucize doctor) | دوبله و زیرنوسش فارسی

کانال تلگرام دوستی ها بروزترین مطالب در کانال تلگرام
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
لطفا یک افزونه تاریخ نصب کنید.

مطالعه قسمت 173 سریال ترکی دکتر معجزه گر

برای مطالعه سایر مطالب به صفحه اصلی دوستی ها مراجعه کنید و روی لینک کلیک کنید

زخمی های حادثه را به بیمارستان می رسانند. تانژو و سلوی و آچی و بقیه مسئول رسیدگی به آنها می شوند. اما طولی نمی کشد که به بلیز خبر میرسد تمام تخت های بیمارستان دارد پر می شود و جایی برای بیمار جدید نیست. بلیز می گوید که لازم باشد حتی کافه تریا را هم تبدیل به اتاق عمل میکنند.
فرمان با این که با یک دستش نمی تواند کاری انجام بدهد، با این حال اول سراغ مادر عمر می رود و بعد از بررسی او می فهمد که گردنش شکسته و نباید به هیچ وجه تکان بخورد. بعد هم سراغ عمر می رود و می فهمد که او هم زخمی سطحی داخل گلویش دارد و از عمر می خواهد به هیچ وجه صحبت نکند. همان موقع که فرمان مشغول رسیدگی به ان دو است، متوجه میشود به خاطر ضربه ای که موقع سقوط به او وارد شده دچار خونریزی داخلی شده…
علی و نازلی خودشان را به ماشین سیاه با برچسب سفید می رسانند. نازلی بعد از دیدن وضعیت مرد، به علی می گوید که دمیر بهترین تصمیم را گرفته و امیدی به زنده ماندنش نیست اما علی می گوید به دختر بچه قول داده پدرش را نجات بدهد و برای بیرون کشیدن مرد از داخل ماشین مجبور به قطع پاهای او که جراحت خیلی شدیدی دارد و خون زیادی از دست داده می شوند و بعد او را فورا به بیمارستان می رسانند.
دمیر دست تنها بالای سر زن مانده و منتظر است تا علی یا نازلی خودشان را برسانند و بعد اقدامات لازم را انجام بدهد چون مضطرب شده و می ترسد. اما وقتی می بیند که دیر کرده اند و از طرفی ممکن است زن بیهوش را از دست بدهد، خودش دست به کار می شود تا اکسیژن به مغز زن برسد.
دوروک در محل حادثه مشغول رسیدگی به کسان دیگری است که سرجان با عجله خودش را می رساند و به دوروک می گوید که فورا همراهش بیاید چون زحل تکان خورده و به زندگی برگشته. وقتی دوروک با عجله همراه او می رود، می گوید: «این که بیدار نشده! » سرجان می گوید: «تو باید بیدارش کنی! هرطور شده زحل رو به من برگردون! » و برای این که دوروک را مجبور کند، شیشه ای شکسته روی گلوی خودش می گیرد و می گوید: «اگه زحلم زنده نمونه من خودمو میکشم. » دوروک مجبور می شود دوباره تمام تلاشش بکند اما خودش هم خوب میداند که بیهوده است.
علی و نازلی خودشان را بالای سر زن می رسانند اما ایشتار با عصبانیت به علی می گوید به خاطر سهل انگاری آنها، ممکن است به خاطر دیر رسیدن اکسیژن به مغز زن، دچار آسیب مغزی بشود. بعد هم با عصبانیت می گوید: «اون چه استاد فرمانیه که ساعت هاست خبری ازش نیست؟! » علی وقتی این را می شنود می گوید: «امکان نداره استاد فرمان خودشو نرسونه. » و وقتی به او زنگ میزند و می بیند که جوابی نمیدهد، نگران می شود و راه می افتد تا او را پیدا کند.
از کمیسیون به وصلت زنگ میزنند و می گویند که یکی از دکترهای بیمارستان انها یعنی علی وفا، قانون شکنی کرده و از محله حادثه دور شده و زندگی زن دیگری به خطر افتاده. وصلت عصبانی می شود و سراغ بلیز می رود و می گوید: «بهت گفته بودم علی نمیتونه اونجا دووم بیاره! » بلیز با ناراحتی به علی زنگ میزند و از او می خواهد به بیمارستان برگردد اما علی می گوید که خبری از استاد فرمان نیست و باید او را پیدا کند. بلیز وقتی این را می شنود، نگران فرمان میشود..
فرمان بالای سر عمر و مادرش متوجه شده اصلا حال خوبی ندارد و می گوید: «یکم دیگه لبام کبود میشه و عرق سرد میکنم… شروع به لرزیدن میکنم و اگه تا چند ساعت دیگه عمل نشم… واسه هر سه تامون بد میشه… » او کنار عمر دراز می کشد…
چند ساعت گذشته و هوا تاریک شده. فرمان به ستاره ها خیره شده و یاد علی می افتد که علاقه ی زیادی به ستاره ها دارد و با بغض برای عمر و مادرش در مورد ستاره ها صحبت می کند… و فکری می کند و از جایش بلند می شود و هرچه وسیله اشتغال زا دارد را برمیدارد و با آن آتش روشن می کند تا شاید علی آنها را پیدا کند. فرمان دیگر طاقت نمی آورد و بیهوش روی زمین می افتد.
علی که ساعت ها دنبال فرمان گشته و خبری از او نشده، یاد حرف فرمان می افتد و بالای ماشین آتش نشانی می رود تا شاید نشانه ای از او ببیند. ناگهان متوجه آتش در شب سیاه می شود و با کمک نیروهای امداد به سمت آنها می رود…

پایان قسمت 173 سریال ترکی دکتر معجزه گر

برای مطالعه قسمت 174 سریال ترکی دکتر معجزه گر کلیک کنید

برای مطالعه همه قسمت های سریال ترکی دکتر معجزه گر کلیک کنید

برای حمایت از سون مدیا عضو کانال تلگرام سون مدیا به آدرس kh7media@ شوید تا از اخبار و قسمت جدید سریال با خبر شوید و لینک این  پست را برای دیگران ارسال کنید.

1218 بازدید مشاهده
دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی : 117
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.


کانال تلگرام دوستی ها اینستـاگـرام دوستی ها
سنتر دانلود
دانلود سریال ترکیه
فردیس دانلود
مشکی مدیا
مووی لند
سایت نارفیق
ایوا فیلم
سون مدیا
مدیا دانلود 98
دانلود فیلم 1448
الو سریال