دوستی ها

خلاصه قسمت 170 سریال ترکی دکتر معجزه گر (mucize doctor) | دوبله و زیرنوسش فارسی

کانال تلگرام دوستی ها بروزترین مطالب در کانال تلگرام
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
لطفا یک افزونه تاریخ نصب کنید.
قسمت 170 سریال ترکی دکتر معجزه گر

مطالعه قسمت 170 سریال ترکی دکتر معجزه گر

برای مطالعه سایر مطالب به صفحه اصلی دوستی ها مراجعه کنید و روی لینک کلیک کنید

آیسل در اتاق بیمارستان است که صداهایی را می شنود. صدای مادرشوهرش را که مدام توی گوشش می خواند او دیوانه است. آیسل با عصبانیت از جایش بلند می شود و بدون این که کسی متوجه بشود، چاقوی جراحی ای از اتاقی برمیدارد و راه می افتد تا نازلی را پیدا کند.
لونت به دوروک و تانژو می گوید که سالهاست دارو مصرف می کند که آن هم به خاطر بیماری روانی دو قطبی بودنش است… دوروک به وصلت خبر میدهد که دیگر امیدی به زنده ماندن لونت نیست چون کرم های بدنش به سطح پوست رسیده اند و معمولا در این مرحله زنده ماندن بیمار سخت است. وصلت پشت به دوروک اشک می ریزد و بعد با عصبانیت از او می خواهد که علی را برایش پیدا کند تا او لونت را درمان کند و زنده نگهش دارد…
وقتی آرزو به دمیر اصرار می کند که پای چپش را قطع کند و حتی پیشنهاد پول زیادی به او می دهد، دمیر از او می خواهد برای حل این مشکل روانی فقط با یک روانپزشک صحبت کند و به محض خارج شدن از اتاق، آرزو بلند می شود و تکه ای از پرده را می برد و خیلی محکم دور ران پایش می بندد تا خون مردگی ایجاد بشود. بعد هم اتاق را ترک می کند.
علی به دنبال نازلی سوار آسانسوری می شود که آرزو هم آنجاست. لحظه ی آخر آیسل هم با دیدن نازلی وارد می شود. دمیر که متوجه نبود آرزو در اتاقش شده، به همراه دوروک به دنیال آرزو می روند اما آسانسور راه افتاده… ناگهان آیسل آسانسور را نگه میدارد و چاقویی که در دست دارد را با نفرت به سمت نازلی می گیرد. نازلی و علی سعی می کنند او را آرام کنند اما آیسل متوجه چیزی نیست. نازلی فکری به سرش میزند و با عصبانیت و خشم نقش مادر شوهر آیسل را بازی می کند تا این شوک را پشت سر بگذارد. او می گوید: «آیسل دیوونه! تو کی هستی که برای من چاقو میکشی؟ تو میدونی بچه هات تو چه حالین؟ تو داری به بچه هات ظلم میکنی دیوونه! » آیسل با شنیدن این حرف ها با ناراحتی روی زمین می نشیند و علی فورا چاقو را از دست او می گیرد. همان موقع دمیر به نازلی زنگ میزند و در مورد بیمارش آرزو می گوید. آرزو همانجا بیهوش می شود و نازلی و علی با دیدن پای چپ او که به کل سیاه و کبود شده جا می خورند. آرزو با بیحالی می گوید: «گفتم اگه بپوسه حتما قطعش میکنین! » علی زیرلب می گوید: «باعث ایجاد سندرم خون مردگی شده. دیر بجنبیم سکته قلبی میکنه. » و همانجا از دمیر و دوروک می خواهند تا وسایل مورد نیاز را برایشان بیاورند تا به کمک نازلی، آرزو را نجات بدهند.
وصلت دوباره به دیدن لونت می رود. لونت با بغض به وصلت می گوید: «از همه بیشتر به خاطر این که هیچ مدرک و عکس و نامه ای از اون دوران همراهم ندارم غصه میخوردم.. میخوام بدونم واقعا عشقی بینمون بوده وصلت؟ تو واقعا منو دوست داشتی؟ کاش بشه یه بار از زبونت بشنومش… » وصلت بغض کرده که همان موقع متوجه میشود لونت خونریزی دارد و دکتر و پرستارها را با وحشت صدا میزند.
علی و نازلی تمام تلاششان را می کنند تا فشار آرزو را پایین بیاورند و بعد به کمک دمیر و دوروک او را برای درمان از آسانسور خارج می کنند. پشت سر آن آیسل که از دیدن این صحنه ها هم ترسیده ناگهان قفل می کند و به خود می لرزد. او را هم فورا به بخش میبرند.
وصلت با دیدن علی خوشحال می شود و از او می خواهد هرطور شده لونت را نجات بدهد. تانژو به علی توضیح میدهد که فشار لونت هشتاد روی هشت است و کبد هم وضعیت خوبی ندارد. علی تمرکز می کند تا بتواند راه درمان او را پیدا می کند اما بعد از چند دقیقه، به نتیجه ای نمیرسد. علی وقتی از دوروک می فهمد که لونت معشوقه سابق وصلت است، با بیچارگی می گوید: «اگه راه درمان رو پیدا نکنم وصلت خانم منو میکشه! »
بلیز به خاطر این که هزینه های کلینیک خیریه عادل بالا رفته نگران و مضطرب است. تانژو پیش او است و سعی می کند آرامش کند. همان موقع فرمان وارد اتاق می شود و با دیدن آن دو، از تانژو می خواهد تنهایشان بگذارد. بعد رو به بلیز می پرسد: «واقعا حسی نسبت به این آدم داری؟ » بلیز می گوید: «نمیخوام در این مورد با تو حرف بزنم. » فرمان با عصبانیت می گوید: «تو واقعا جدی هستی؟! همه چیز مشخصه! دیگه باورم نمیشه! »
آچلیا آینه ای مقابل آرزو می گذارد و پای چپ او را داخل جعبه ای آینه ای می گذارد که باعث می شود پاهای آرزو داخل آینه دیده نشود. آرزو وقتی این صحنه را می بیند از لحاظ روانی آرام می گیرد. آچی می گوید: «جعبه آینه ای یه تراپی برای عصب هاست. فکر کردم به درد شما هم بخوره. »
نازلی ازو را برای شام دعوت می کند. ازو سعی می کند عصبانیتش را کنترل کند و اول بهانه می آورد اما وقتی نازلی اصرار می کند او هم قبول میکند.
علی تمام تلاشش را می کند تا برای درمان لونت راه چاره ای پیدا کند اما با دیدن نتایج آزمایشات می فهمد که لونت تقریبا آدم مرده محسوب میشود…

پایان قسمت 170 سریال ترکی دکتر معجزه گر

برای مطالعه قسمت 171 سریال ترکی دکتر معجزه گر کلیک کنید

برای مطالعه همه قسمت های سریال ترکی دکتر معجزه گر کلیک کنید

برای حمایت از سون مدیا عضو کانال تلگرام سون مدیا به آدرس kh7media@ شوید تا از اخبار و قسمت جدید سریال با خبر شوید و لینک این  پست را برای دیگران ارسال کنید.

1416 بازدید مشاهده
دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی : 117
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.


کانال تلگرام دوستی ها اینستـاگـرام دوستی ها
سنتر دانلود
دانلود سریال ترکیه
فردیس دانلود
مشکی مدیا
مووی لند
سایت نارفیق
ایوا فیلم
سون مدیا
مدیا دانلود 98
دانلود فیلم 1448
الو سریال