دوستی ها

خلاصه قسمت 169 سریال ترکی دکتر معجزه گر (mucize doctor) | دوبله و زیرنوسش فارسی

کانال تلگرام دوستی ها بروزترین مطالب در کانال تلگرام
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
لطفا یک افزونه تاریخ نصب کنید.
قسمت 169 سریال ترکی دکتر معجزه گر

مطالعه قسمت 169 سریال ترکی دکتر معجزه گر

برای مطالعه سایر مطالب به صفحه اصلی دوستی ها مراجعه کنید و روی لینک کلیک کنید

وقتی زن به شدت گردن نازلی را فشار می دهد تا او را بکشد، نازلی به مرگ نزدیک می شود و تمام خاطرات قشنگش با علی از جلوی چشمانش می گذرد. او به زحمت کمک می خواهد که فرمان صدایش را می شنود و به ان سمت می رود. همان موقع نازلی با کیفش محکم به سر زن میزند و فرمان به کمک نگهبان، دستان زن را می گیرند. فرمان می گوید: «باید بستریش کنیم. داره یه شوک از سر میگذرونه. »
وقتی گولین به علی خبر میدهد که به نازلی حمله شده، علی با نگرانی سراغ نازلی می رود. نازلی ناراحت گوی بلورینش است که علی به او داده بود و حالا شکسته… فرمان به آن دو خبر میدهد که آیسل آزدوغان همان زنی که به نازلی حمله کرده، مادر یکی از بچه هایی است که از روستا آورده بودند. و ادامه میدهد: «ممکنه فکر کرده باشه بچه شو ازش گرفتین. زنه بیماری عصبی داره. تشنج کرده. »
نازلی به علی می گوید که به خاطر رفتار درستی که با ازو نداشته بهتر است امشب او را برای شام دعوت کنند. علی هم قبول می کند و بعد می گوید: «وصلت خانم دوست نداره من رفیق دخترش باشم. » نازلی با ناراحتی می گوید: «به خاطر اوتیسم بودنت؟ اون که باید بهتر از همه درکت کنه… » علی تصمیم می گیرد تا دیگر از وصلت نترسد و با او روبرو شود.
آچی و دوروک بیماری که اصرار دارد پای سمت چپش را قطع کنند به دمیر میدهند تا کمی اذیتش کنند. هرچقدر دمیر به دختر توضیح می دهد که باید پیش روانپرشک برود دختر می گوید: «کی بهتر از شما میتونه منو درمان که که یه جراحین! پامو قطع کنین وجودش اذیتم میکنه. »
همان موقع مرد 42 ساله اورژانسی را به بیمارستان می آورند که وضع خوبی ندارد. مرد کمی که آرام شد از دوروک می خواهد وصلت را برایش صدا کنند. گولین به وصلت خبر میدهد که کسی به اسم لونت کیزیلار خواسته که او را ببیند. وصلت با شنیدن اسم او مات و مبهوت می ماند.
دختر آیسل به اسم زلیخا به خاطر درد کلیه بستری است. وقتی فرمان و نازلی به او خبر میدهند که مادرش هم آنجاست؛ دختر با ناراحتی و نگرانی می گوید که نمیخواهد مادرش بداند انجاست.
وقتی فرمان و علی و نازلی بالای سر آیسل می روند. آیسل با خشم چشم از نازلی برنمیدارد و بعد می گوید: «اون مادر شوهرمه که زندگیمو واسم تیره و تار کرد! آخرش شوهرمم با خودش برد و تو یه تصادف هم خودش مرد هم رضام! »
وصلت به دیدن لونت می رود و هردو با لبخند به هم خیره می شوند. لونت می گوید: «بیست اکتبر 1995 آخرین روزی که تورو دیدم بود… هیچ وقت نتونستم ازدواج کنم… » وصلت از شنیدن این حرف ها ناراحت می شود و اتاق را ترک می کند. ازو از حالات مادرش نگران او می شود و حتی تعجب می کند. او به اتاق لونت می رود تا ببیند او را می شناسد یا نه. لونت وقتی می فهمد او دختر وصلت است، خیره به او لبخند میزند…
برای عمل کیسه صفرای زلیخا، او را به اتاق عمل می برند. نازلی متوجه می شود تمام پاهای زلیخا جای زخم و کبودی است و حدس میزند باید کار مادرش آیسل باشد. از طرفی وقتی زلیخا می گوید که معمولا زن همسایه به او و خواهر و برادرش رسیدگی می کند شک نازلی به یقین تبدیل می شود و فرمان را هم در جریان می گذارد. فرمان تصمیم دارد تومور مغزی آسیل را عمل کند تا شاید به حالت عادی برگشت..
حال لونت بد می شود و وقتی تانژو پوست شکم او را چک می کند، با ناامیدی می گوید: «اینا کرم انگلی هستن. حتی به سطح پوستش رسیدن. »
نازلی با مهربانی به زلیخا می گوید که زخم های بدنش طبیعی نیست و اگر بخواهد می تواند کمکش کند. زلیخا با عصبانیت و ناراحتی می گوید: «چیکار میخوای بکنی؟ نکنه میخوای زمین رو شخم بزنی که محصول برداشت کنی و خار بره توش؟ جای من برای بچه ها میخوای غذا درست کنی؟ از وقتی بابام مرده دیگه مامانم حالش خوب نیست… » نازلی از حرف های او متاثر می شود.

پایان قسمت 169 سریال ترکی دکتر معجزه گر

برای مطالعه قسمت 170 سریال ترکی دکتر معجزه گر کلیک کنید

برای مطالعه همه قسمت های سریال ترکی دکتر معجزه گر کلیک کنید

برای حمایت از سون مدیا عضو کانال تلگرام سون مدیا به آدرس kh7media@ شوید تا از اخبار و قسمت جدید سریال با خبر شوید و لینک این  پست را برای دیگران ارسال کنید.

1385 بازدید مشاهده
دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی : 117
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.


کانال تلگرام دوستی ها اینستـاگـرام دوستی ها
سنتر دانلود
دانلود سریال ترکیه
فردیس دانلود
مشکی مدیا
مووی لند
سایت نارفیق
ایوا فیلم
سون مدیا
مدیا دانلود 98
دانلود فیلم 1448
الو سریال