دوستی ها

خلاصه قسمت 166 سریال ترکی دکتر معجزه گر (mucize doctor) | دوبله و زیرنوسش فارسی

کانال تلگرام دوستی ها بروزترین مطالب در کانال تلگرام
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
لطفا یک افزونه تاریخ نصب کنید.

مطالعه قسمت 166 سریال ترکی دکتر معجزه گر

برای مطالعه سایر مطالب به صفحه اصلی دوستی ها مراجعه کنید و روی لینک کلیک کنید

فرمان وقتی می فهمد وصلت قصد دارد علی را همراه ازچ به یکی از بیمارستان های دور افتاده و محروم بفرستد اعتراض می کند و می گوید چرا علی؟؟ مگه خبر ندارین اوتیسمیه؟ وصلت می گوید ازو باهاشه نگران نباشید.

فرمان می گوید منو چرا باهاش نمی فرستین؟ نه بیمار دارم و نه جراحی. وصلت پرونده یکی از دوستاتش به اسم ثروت را که چکاپ خواسته به دست فرمان می دهد و فرمان به ناچار قبول می کند.

دختر ها به نازلی می گویند قصد ازو از اینکه علی را بدست بیاورد جدی است و حواسش را جمع کند و نازلی نمی داند چه بگوید. همان موقع ازو با خوشحالی وارد اتاق می شود و رو به علی می گوید پاشو علی با هم قراره بریم یه بیمارستان محروم و اونجا بچه های محرومو خوب کنیم.

علی با استرس می گوید اما من نمی تونم بیام تغییرات و دوست ندارم. اما ازو می گوید بخاطر بیمار ها و درمان بچه ها میای مگه نه؟ علی هم به ناچار قبول می کتد و نازلی هم نمی تواند مخالفت کند.

وقتی علی و ازو راه میفتند وصلت نازلی را به گوشه ای می کشد تا به او حرفی بزند. اواسط راه وصلت به ازو زنگ می زند و می خواهد ماشین را نگهدارد.

ازو دلیلش را نمی داند که همان موقع آمبولانسی از طرف بیمارستان فورا خودش را می رساند و نازلی از آن پیاده می شود. ازو سعی می کند عصبانیتش را کنترل کند و چیزی به وصلت یا چیزی جلوی علی و نازلی بروز ندهد.

علی از دیدن نازلی خیلی خوشحال می شود. ثروت اصرار دارد فرمان و اکیپش تمام وقت او را چکاپ کنند چون پول زیادی دارد و این اخلاقش به مزاج فرمان خوش نمیاید.

وقتی علی و دختر ها به روستا می رسند علی با دیدن انجا یاد خانه و روستای خودشان میفتد و لبخند می زند. کمی بعد وقتی نازلی نمی تواند چمدان سنگین را بردارد علی کمکش می کند و ازوی حسود وانمود می کند بلند کردن چمدان برای او هم سخت است.

همان موقع مسئول بیمارستان سر می رسد و آن ها را با قضایای بیمارستان اشنا می کند. او می گوید دستگاه ام ار ای ندارند و برای گرفتن این مورد باید به مرکز بروند.

نازلی می گوید مشکلی نیست و وقتی علی وضعیت باریش پسر بچه ای که دستانش مشکل پیدا کرده را بررسی و با تورگو صحبت می کند تورگو از حالت او جا می خورد و نازلی را کناری می کشد از او می پرسد چرا علی اینطوریست؟ نازلی می گوید علی اوتیسم دارد.

تورگو با عصبانیت می گوید بعد عمری یه دکتر فرستادین اونم اینه. این چه وضعشه؟ نازلی به او اطمینان می دهد علی دکتر منحصر به فردی است.

دوروت بعد از دیدن نتایج ازمایش ثروت می بیند که او تومور دارد. وصلت با عصبانیت نشان فرمان می دهد و می پرسد چرا به دوست او بی توجهی می کند.

فرمان می گوید چون اقا ثروت فکر می کند نسبت به بقیه ی بیماران ارجحیت دارد. وقتی علی و نازلی و ازو برای بررسی دستان باریش می روند با زخم بزرگی روی دستانش روبرو می شوند و جا می خورند.

علی وحشت زده سراغ تورگوت می رود و می گوید شما ام ار ای دو ماه پیششو برای ما فرستادین شما دروغگو هستین این درست نیست.

تورگو می گوید اگر وضعیت الانشو می فرستادم می گفتین بهش امیدی نیست و درمانش نمی کردین. اما علی که با دیدن باریش یاد بچگیای خودش افتاده تصمیمش را گرفته هر طور شده او را درمان کند.

علی سعی دارد وارد اتاق باریش شود اما تورگوت که او را قبول ندارد اجازه ورود نمی دهد. ازو فورا به وصلت زنگ می زند تا این موضوع را حل کند وصلت هم به تورگوت زنگ می زند و می گوید علی می تواند باریش را نجات بدهد و این کارش باعث می شود جان بچه در خطر باشد.

تورگوت ناچار می شود اجازه ورود علی را بدهد. علی دستان باریک باریش را در دست می گیرد باریش می گوید دستام غیب شده داداش علی تو می تونی دستامو بهم بدی؟ علی دستان علی را در دست می گیرد تا با حس هایش بتواند راهی پیدا کند اما بعد چند دقیقه با ناراحتی سرش را پایین میندازد.

پایان قسمت 166 سریال ترکی دکتر معجزه گر

برای مطالعه قسمت 167 سریال ترکی دکتر معجزه گر کلیک کنید

برای مطالعه همه قسمت های سریال ترکی دکتر معجزه گر کلیک کنید

برای حمایت از سون مدیا عضو کانال تلگرام سون مدیا به آدرس kh7media@ شوید تا از اخبار و قسمت جدید سریال با خبر شوید و لینک این  پست را برای دیگران ارسال کنید.

1470 بازدید مشاهده
دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی : 117
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.


کانال تلگرام دوستی ها اینستـاگـرام دوستی ها
سنتر دانلود
دانلود سریال ترکیه
فردیس دانلود
مشکی مدیا
مووی لند
سایت نارفیق
ایوا فیلم
سون مدیا
مدیا دانلود 98
دانلود فیلم 1448
الو سریال