دوستی ها

خلاصه قسمت 114 سریال ترکی سیب ممنوعه فصل 5 (Yasak Elma) | زیرنویس و دوبله فارسی

کانال تلگرام دوستی ها بروزترین مطالب در کانال تلگرام
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
لطفا یک افزونه تاریخ نصب کنید.
قسمت 114 سریال ترکی سیب ممنوعه

سلام در این بخش به مطالعه خلاصه قسمت 114 سریال ترکی سیب ممنوعه (فصل 5) می پردازیم.

برای مطالعه سایر مطالب به صفحه اصلی سون مدیا مراجعه کنید و روی لینک کلیک کنید

دوعان با شنیدن صدای کومرو شوکه می شود و تلفن را قطع می کند. او جلوی ییلدیز تظاهر می کند با کسی صحبت می کند و سراغ چاتای را می گیرد. بعد از قطع تماس دوعان به ییلدیز می گوید شماره اشتباه بوده و چاتای ان جا نبوده است.

به ییلدیز اطمینان می دهد کسی قصد اذیت کردن او را داشته و موضوع را فراموش کند و بعد او را به خانه می فرستد. دوعان چتین را صدا می کند و از او می خواهد راجب چاتای تحقیق کند.

او با عصبانیت می گوید نمی خواهد اتفاقات تلخ گذشته تکرار شوند. ییلدیز به خانه می رود و ماجرا را به اسمان می گوید و با اندر و جانر هم تماس می گیرد، از آن ها می حواهد به خانه اش بروند.

در ویلا کومرو به چاتای می گوید کسی با ان جا تماس گرفته بود و چاتای تعجب می کند و می گوید کسی شماره انجا را ندارد و حتما اشتباه شده است.

چتین پیش دوعان میاید و می گوید بعد از فوت پدر چاتای او به شرکت پدرش رفته و ییلدیز ازدواج اول چاتای است و با هم مشکلی ندارند. دوعان از چتین می خواهد شماره چاتای را برایش پیدا کند. او با چاتای تماس می گیرد و می گوید برای قیمت گذاری روی یکی از زمین هایش می خواهد او را ببیند.

ان ها برای شام قرار می گذارند. چاتای نگران می شود و با کومرو تماس می گیرد و موضوع را می گوید و کومرو هم تعجب می کند. ییلدیز ماجرا را برای اندر و جانر تعریف می کند.

اندر پیشنهاد می دهد از روی شماره تلفن ادرس خانه را پیدا کنند و به ان جا بروند. ییلدیز مردد است و در مورد نقشه برای پدر عمر می گوید و اینکه ذهنش درگیر است و نمی تواند کاری بکند.

اون از اندر می خواهد نقشه را عقب بیندازد. شب دوعان و چاتای به رستوران می روند. چاتای از ییلدیز تعریف می کند و قصد دارد شک احتمالی دوعان را از بین ببرد.

دوعان طبیعی رفتار می کند و خودش را کنترل می کند تا چیزی نگوید. ییلدیز با اندر تماس می گیرد و از او می خواهد ادرس خانه را پیدا کنند.

روز بعد چتین به درخواست دوعان درخواست های کاری زیادی به شرکت چاتای ارسال می کند تا سر او شلوغ شود و نتواند کومرو را ببیند. کومرو با چاتای تماس می گیرد و چاتای می گوید سرش شلوغ است و نمی توانند همدیگر را ببینند.

دوعان قصد نابودی تدریجی چاتای را دارد و به چتین می گوید ییلدیز اندر و او را بی دلیل آشنا نکرده و قصد دارد از طریق اندر وارد ماجرا شود. دوعان به شرکت چاتای می رود و با اندر روبرو می شود.

او از اندر برای شام دعوت می کند و اندر هم قبول می کند. در رستوران ان ها مشغول صحبت می شوند و دوعان در مورد چاتای سوال می کند. اندر می گوید ان ها دنبال شریک برای شرکت هستند.

دوعان می گوید او تمایلی به این کار ندارد و با دوست و آشنا کار نمی کند. روز بعد جانر خبر می دهد ادرس را پیدا کرده و می گوید خونه ای در اطراف شهر است که چند روز در میون دو نفر به ان جا می روند.

ییلدیز می گوید دیروز چاتای خونه بوده و امروز شاید به ان جا برود. ان ها به سمت ادرس می روند و به خانه می رسند. ییلدیز طاقت نمیاورد و دم در می رود. زنی در را باز می کند و ادعا می کند چند سال است با شوهرش ان جا زندگی می کنند و کسی به اسم چاتای نمی شناسد.

خیال ییلدیز راحت می شود و از ان جا می روند. اون زن با سدایی تماس می گیرد و خبر می دهد دو نفر دم خونه امدند و سراغ چاتای را گرفتند. سدایی یادش میاید بخاطر تماس مشکوک با خانه از سدایی خواسته بود کسی را در خانه ساکن کند.

شب در خانه ییلدیز در مورد پیام ناشناس به چاتای می گوید و تعریف می کند ادرس خانه را پیدا کرده و به ان جا رفته است اما اشتباه کرده و از چاتای بخاطر شکش عذرخواهی می کند.

چاتای خودش را دلخور نشان می دهد و می گوید دشمنانش برایش پاپوش درست کردند. اندر به ملاقات انگین کسی که برای او پاکت عکس را اورده بود می رود. انگین می گوید اون فرد در خانه سالمندان بوده و ادرسش را عوض کرده است.

اندر از او می خواهد ان شخص را پیدا کند. روز بعد چاتای به ملاقات کومرو می رود و از او در مورد دادن شماره خانه به کسی از او سوال می کند. کومرو می گوید با هیچکس در مورد خانه صحبت نکرده است.

او بعد به جانان شک می کنند و از نگهبان خانه درخواست می کند تا فیلم های دوربین مداربسته را برایش بفرستد. چتین موضوع را می فهمد و به دوعان می گوید. دوعان هم فیلم ها را تحویل می گیرد تا چک کند.

وقتی که کومرو در فیلم جانان را در حال چک کردن گوشیش می بیند عصبانی می شود. او جانان را به خانه اش دعوت می کند و کارت بانکیش را به او می دهد تا برای خرید برود.

وقتی جانان به فروشگاه می رود کومرو ادعای دزدیدن کارتش را می کند و به فروشگاه می رود و با جانان دعوا می کند. جانان شوکه و خجالت زده می شود. شب جانان با عصبانیت به خانه کومرو می رود و بخاطر تهمتش با او دعوا می کند. جانان رو به دوعان می گوید کومرو با چاتای رابطه دارد.

کومرو با عصبانیت جانان را از خانه بیرون می کند. چتین پیش جانان می رود و یک چک به او می دهد و تهدیدش می کند که در مورد این موضوع به کسی چیزی نگوید.

روز بعد دوعان با اندر قرار می گذارد و به کافه می روند. دوعان در مورد سرمایه گذاری در شرکت ابراز تمایل می کند. او قصد دارد با این کار اندر را به خودش جذب کند تا به هدفش برسد.

اندر می گوید یک قرار ملاقات در شرکت ترتیب می دهد. شب جشن تولد هالیت جان است و ییلدیز کومرو و دوعان را دعوت می کند. کومرو می گوید نمی خواهد برود چون از ییلدیز خوشش نمیاید اما دوعان می گوید باید بروند و از رفتارهای عجیب کومرو ایراد می گیرد.

کومرو برای اینکه دوعان شک نکند قبول می کند. فیضا و پسرش اطلس هم به جشن تولد می روند. آسمان با دیدن فیضا حرصش می گیرد. بعد از فوت کردن شمع تولد چاتای شروع به صحبت می کند و می گوید کارهای حضانت هالیت جان را ترتیب داده و اسم او را به عنوان پسرش در شناسنامش میاورد و در اینده هم با فرزندان خودش فرقی ندارد.

همان موقع کومرو و دوعان می رسند و کومرو با شنیدن حرف های چاتای کلافه می شود. روز بعد انگین به اندر خبر می دهد ادرس جدید خانه سالمندان را پیدا کرده است.

اندر و جانر به خانه سالمندان می روند و وارد اتاق می شوند. چاتای با کومرو تماس می گیرد و احساس می کند او دلخور است و می خواهد به ویلا بروند تا با هم صحبت کنند.

او مطمئن است که ییلدیز دیگر به ویلا شک ندارد. در خانه چاتای ییلدیز در جیب چاتای فاکتور خرید سوپرمارکتی که در همان محله ویلا بوده پیدا می کند و تعجب می کند.

او دوباره مشکوک و نگران می شود و به تنهایی به سمت ویلا می رود و گوشه ای پنهان می شود. چاتای به ویلا می رسد و کومرو در را باز می کند. چاتای کومرو را می بوسد و داخل می رود. ییلدیز شوکه می شود.

پایان قسمت 114 سریال ترکی سیب ممنوعه

برای مطالعه قسمت 115 سریال ترکی سیب ممنوعه کلیک کنید

برای مطالعه همه قسمت های سریال ترکی سیب ممنوعه کلیک کنید

برای حمایت از سون مدیا عضو کانال تلگرام سون مدیا به آدرس kh7media@ شوید تا از اخبار و قسمت های جدید سریال با خبر شوید و لینک این  پست را برای دیگران ارسال کنید.

13,160 بازدید مشاهده
دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی : 107
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.


کانال تلگرام دوستی ها اینستـاگـرام دوستی ها
سنتر دانلود
دانلود سریال ترکیه
فردیس دانلود
مشکی مدیا
مووی لند
سایت نارفیق
ایوا فیلم
سون مدیا
مدیا دانلود 98
دانلود فیلم 1448
الو سریال